Son Konu

Af Dileme Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Af Dileme Mesajları
Af Dileme Sozleri

Ozur Dileme Mesajları

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dunyada Ellerimi Actım Huzurunda Af Diliyorum Gor Artık Senin icin Ağlayan Gozlerimi Ne olur Sevdiğim

Sevgilim ozur dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni ozur diliyorum bebeğim

Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o oLumsuz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Soyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza

gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Calıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gercekciydi Ufak hatalar Yuzunden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni

Sanıyormusunki uzulmuyorum guluyorum Bu Boş Odada, Senin icin Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gulerim

Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni

Kimse icin ağlamadı bu gozler senin icin bir ilk oldu gozyaşlarım, kimseye soylenmedi bu sozler senin icin icimden geldi soyluyorum affet beni senden ozur diliyorum aşkım

Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona gore Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı

Bilirsin insanları kırmak istemeyen biriyi Seni de kırmak istemedim Cok ozur diliyorum senden Beni anlarsın umarım

Gunlerdir ozrumu kabul etmen icin mesaj yolluyorum Lutfen, lutfen artık olumlu bir yanıt ver de icimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum Ozur dilerim tum olanlar icin? Gercekten cok uzgunum?

Gunlerdir ozrumu kabul etmen icin mesaj yolluyorum Lutfen, lutfen artık olumlu bir yanıt ver de icimdeki sıkıntıyı hafiflet? Tekrar yazıyorum Ozur dilerim tum olanlar icin Gercekten cok uzgunum? Sana olan aşkımdan kuşku duymamalısın, seni sevmiyor sana tapıyorum N?olur beni affettiğini soyle?

Sozlerinden belli, kırmışım seni bilmeden Bir opucuk versem, sarılsam, ozur dilesem affeder misin beni?

Yaptığım bir hatadır, aklım bunu bana anlatır, ozrun arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim ; bir AFTIR

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gercekten cok ozur dilerim

Yaşama Hakkımı Sana Devrediyorum Sen yaşa benim yerimede Zaten Affetmiyorsun Yaşamanın Değeri Kalmıyor Artık benim icin tek değer sensin sende ne yapsam geri donmezsin! Af Dilesemde gelmezsin Vicdansız Sevgilim

Beni Bırakırsan Ne olcak hayatında? Mutlumu Olucaksın Kendi Başına yalan hayatta? Hadi Af Diliyorum Kabul Et yarınlarımıza Gulelim hep

Af Diliyorum Sozlerimle Af Diliyorum Gozlerimle Af Diliyorum Senden Sevgilim yanlışlarımla Ne Olur Affet beni kabul et ozur dileklerimi

Yaptıklarım icin Af Diliyorum Senden Birtanem Seviyorum Seni ne olur Affet Beni

Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı

insafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur uzme Beni

ozur Dilemek erdemliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Severiz Silersek Birdaha Aynı ismi Kitabımıza Yazmayız, Af diliyorum Senden Yap bir buyukluk Erdemlik Goster

Af Dilerken Gozlerine Bakmak istiyorum ozur dilerken Seni Nekadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin icinde Ne olur Affet beni Sevgilim

Alıntı

Üst Alt