Son Konu

Aldanılmışlık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
İyi forumlar sayın arkadaşlar

15 ay önce instagram yoluyla bir kızla tanıştım
Kızla bi vakit daha sonra çıkmaya başladık Kızla aramız gayet iyiydi Birbirimize fotolar gönderiyor hoşça vakit geçiriyorduk Daha Sonra kız bana dedi ama ben okulu diğer ilde okudum Çıktığım çocuk beni korkutma etti zorla birlikte oldum Sonra çocuk beni aldattı Annem başkasıyla evlendi falan dedi kimseye güvenemiyorum dedi bana Sorun değil dedim geçiştirdim Ama aşağı bi bit yeniği aramadım yok Amacım kızı göstermek asla değildi Benim fotoğraf yeteneğim olduğu için elimden geldiğince resimlerini çizdim Çok hoşuna gitti Gel zaman git süre bundan böyle alıştık birbirimize derken kız benden soğumaya başladı Daha eksik mesaj atar oldu Günlerden bir gün bana ben eski Sevgilimi unutamıyorum İnstagramda sevdiği oğlanın kendisini aldattığı kızla fotosunu görmüş Onu severken sana adapte olamıyorum dedi Dedim sorun değil Ben seviyorum Bana alışırsın dedim Beni katiyen bırakma beni defalarca sev olur mu dedi Merak etme dedim İşin kötü yanı aramızda şehirler olmasıydı Velhasıl kelam kız bi gün ayrılmak istedi ama dost kalalım birbirimize ısınmak için dedi Hazır dedim Geçenlerde oğlanla çıkmaya başladılar Ilk öncelikle inanmadım Kızla konuşmak istedim her kanaldan engelledi beni Bildiğiniz peşinden koştum günlerce Sonra oğlanla buluşmuşlar El ele fotolarını paylaşmışlar Ben de çizdiğim resimleri yırtıp fotosunu ona yolladım Ve engelledim Sahiden güç durumdayım Benim için hiç bi mevzu önemli değildir Geçmişi ne olursa olsun ben onu sahiplenirim Önceden başkasıyla yatmış falan sorun değil lakin insana da bu olanlar koyuyor Seslenmek ki ben ona bir kaç karoser büyük gelmişim ben bunu anladım arkadaşlar Ondan intikam elde etmek istiyorum Harcadığı vaktime ve oynadığı sevgime karışılık ondan bunun bedelini elde etmek istiyorum Bana Yardımınız dokunabilir mi?

Üst Alt