Son Konu

Aldatıldım mı yoksa kendimmi ittim bu yola?? Acele birşeyler yazın..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba lütfen öz eleştiri yaparak cvp verin kafam çok karışık çünkü yarın psikolojik destek alıcam ama önce sizlere danışmak istedim bir uzmandan önce çoktan teşekkür ederim

25 Senelik bir ilişkim var ben evlenip ayrıldım kızım varsevgilim hiç evlenmemiş evliliğe 15 gün kala bölünmüş 2 Sene önce sanal olarak bi kaç kızla karşılaşmak için çabalayan lakin görüşmeyen ben yakalayınca bağışlama dileyen bir sevgilim var Ozaman bu ilişkinin yürümeyeceğini anladığımdan ayrılmıştım akşamına fce de arkadaş listesinden kız seçmişti niçin terketmek istedin demeyin ailesi hertürlü hakareti etmişti bana bende uzaktan durmak istemiştimve o zamandan bu zamana ne olursa olsun kim ne derse desin 2 yıl her tarafında bana sevgisizlik ne hissettirmeyen birsevgilim vardı geçen hafta annesinin babasının face de paylaşımlarını gördüm giderken evde konuşmuyorlar çocuklarıyla herşeyi esirgiyor verdiklerindede burnundan getiriyorlar sırf ben varım diye natürel benim onun hayatına girmem iyice sevgilimin intihara meyilli olması kendine hasar vermesi ile oldu bana laf verdi kendine hasar vermeyeceğine bende o olaylardan daha sonra başlangıç verdim ilişkimizebiz herşeyini paylaşan bir çift olduk fakat ben çok saldırgan sinirli yeri geldiğinde çekilmez olabiliyorum hep kabul ettim bunu ben( yalansız anlatıyorum bunları) Benim en çok hoşuma dışarı giden beni çok sevmesiydi fakat hala sevdiğini söylüyor neyse geçen hafta face de gördüklerimden ona msj attım soğudum dedimo biraz üzerime gelerek ama eskisi gibi deil saçmaladığımı vazgeçmeyeceğini söyledi bende cvp bile yazmadan yattım uyudum ertesi gün aradım akşam 7 de fakat cvp vermedi ben karakollara gittim ailesiyle katiyen görüşmediğimiz içün komşularına gittim neyse aradan bütün 5 gün geçti 5 gün boyumca ben aradım açmadı o aradı ben bi açtım bi açmadım dün barıştık bide ulaşamadığım günün ertesi yüzyüze geldik bitti dedim ağlayarak gitti bugün whaatsapp geçmişini yükledim bidene göreyim görüşmediğimiz 34 gün başka kadınla görüşmüş cinsellik olmamış fakat olma noktasına değin gitmiş içim acıyo onu karışıklığa itmek istiyorum af msjlarını özürlerini lanet okuyarak okuyorumne yapacağımı şaşırdım bana ölüyorum diyen adam bu yaz evliliği düşündüğümüz adam konut baktığımız adam niçin yaparalmıyo kafam ne olur destek edin birşwy söyleyin ne yapayım kafayı yiyicem ilk önce başıma geliyo sindiremiyorum ne yapmalıyım lütfen destek edin affediyimmi?? bitti dememle bitsin mi?? o ne yaparsa yapsın affetmeyimmi??Lütfen bişeyler söyletin kafayı yicem((

Üst Alt