Son Konu

Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar ali taran boşandımı ali taran, selma taran, boşandı, boşandılar, ayrıldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar 1548662785 1548662785 alitaranveselmatarananlasmalibosandilar5c4eb805e77f7alitaranveselmatarananlasmalibosandilar5c4eb805e77f7 alitaranveselmatarananlasmalibosandilar5c4eb805e77f7 Son günlerin magazin konusu olan Ali Taran ve eşi Selma Taran'ın boşanması, nihayete erdi Melek'lerim Çift anlaşmalı olarak boşandı ve o haberi bizde size aktarıyoruz Ali Taran, 2006 yılında boşanıp her tarafta evlendiği Selma Taran’la dün Bakırköy 6 Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı ALİ Taran ve kanser tedavisi görebilen 21 takvim eşi Selma Taran, anlaşmalı boşanma dilekçesini 9 Haziran’da Bakırköy 6 Aile Mahkemesi’ne verdi Çift, dün boşanma davası için oğulları Kuzey’le birlikte Bakırköy Yargı Sarayı’na geldi Selma Taran ile oğlu duruşmaya katıldıktan daha sonra adliyeden ayrıldı Oğluna sarılarak yürüyen Selma Taran, gazetecilerin sorularına yanıt vermedi Ali Taran ise bir vakit daha adliyede kaldıktan daha sonra avukatıyla birlikte oradan ayrıldı Meşhur reklamcı, niçin adliyeye geldiğini soran gazetecilere “Bilmediğiniz bir şey yok diye cevap verdi Bana söylev yasağı koydu İddialara göre, Ali Taran anlaşmalı boşanma davası açtığı eşine hitabe yasağı koydu ve protokol imzaladı Selma Taran’ın çevresindekilere, “Ali bana tavır yasağı koydu Eğer konuşursam tek kuruş para vermeyecek Daha önceki kavgamızda afiyet sigortamı ödememişti Fazla zinde ilaçlar alıyorum O ilaçları kullanmazsam durumum ağırlaşır Onu çileden çıkarmak istemiyorum Bundan sonradan istediği hayatı yaşamakta hür dediği öne sürülüyor  

Üst Alt