Son Konu

Ali Taran'a Hakkımı Helal Etmem

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ali Taran'a Hakkımı Helal Etmem Bu yazı geccecom dan sevgili Kenan Erçetingöz'ün bu evlilikle ilgili yazısından alınmıştır Hiç bir açıklama yapmadan, aynen yayınlıyoruz meleklerim 1548659074 1548659074 alitaranahakkimihelaletmem5c4ea987b23c8alitaranahakkimihelaletmem5c4ea987b23c8 alitaranahakkimihelaletmem5c4ea987b23c8 Yalan yazıyorlar! Arkadaşça değiller bu yazarlar! Ali TaranAyşe Özyılmazel evliliği konusunda, “sadece iki erişkin insana saygı duymak gerekli, “denetlemek bize düşmez diyen köşe yazarları yalan yazıyor, kandırıyor Muhakkak kendi duyguları yok, “çıkar duyguları bunlar! Sen bayağı yurttaş değilsin ama böyle düşünesin Senin bayağı vatandaştan fazla daha veri birikimin var, tarafları mükemmel tanıyorsun, kanserli eşi var, sende olağanüstü detaylar var Ali Taran, boşandığı eşi Selma Taran’la 2010 yılında verdiği röportajda bakın ne demiş; Ali Taran: Onkoloğumuz Selma'ya, 'Siz en hoş iki hastamdan birisiniz, lakin değişik güzel olan hastamı kocası, kanser oldu diye terk etti,' dedi Selma Taran: Böyle şeyler çok yaşanıyormuş Ilk gördüğümde Ali'ye çok âşıktım Acilen daha çok âşığım Benimle kanserin her aşamasını yaşadı Hastanede, karşımdaki yatakta uyudu, dikişlerime kendi elleriyle pansuman yaptı Birlikte kuşları besledik pencereden * * * Bunları görmezden mi geleceksiniz ya da araştırmadığınız için atlayacak mısınız? “İki erişkin insan, saygı duymak lazım derseniz yalan söylersiniz Arkadaş Canlısı olamazsınız, okuyucunuzu kandırırsınız ya da Ayşe’nin çok yakın arkadaşı elde etmek doğruları, vicdanınızı yazmaktan sizi alıkoymamalı! Nikaha giden XXXL hanımefendi yazar acilen Ayşe için bu benim yazdıklarımı yazabilir mi? Yazamaz? Tam aksine savunur gibi görünür, Türkbükü’ndeki evde oturup blush içerlerken de “nasıl yazdım ama, nasıl savundum seni lakin diye kahkaha atarlar! Ayşe Özyılmazel benim kızım gibidir, fazla severim Kendisine de söyledim, yazıyorum da zaten “Bekleyemez miydiniz, kaçıyor muydu Ali? dedim veya git yurtdışında evleniver Böyle davulzurnayla, milletin gözüne soka soka evlenmenin ne manası var? Kaldı ancak bir tarafta daha kanser tedavisi gören yeni boşanılmış bir benzeyen var id Tamamlanmış anladık aşk bu, durdurulamaz Evlenin lakin gösterişe gerek var mı? Kendimce hiç yok! O kanserli eşin duygularını bu yazarlar niye düşünmezler acaba? Onkoloğun Selma Taran’a, 'Siz en güzel iki hastamdan birisiniz, ama değişik güzel olan hastamı kocası, kanser oldu diye terk etti,' demesini niye görmezden gelirler acaba? Hani o arkadaşça olmayan, “çıkar yazarları işte bunları defalarca atlarlar Daha düne kadar magazinin “msini bilmeyen bu arkadaşlar, köşe yazarı olunca aniden enteldantel oluverdiler! Benzer gazeteden Survivor’a ağırlama edilen bayan yazarla, misafir etme edilmeyen bayan yazarın yazdıklarına bakarsanız ne çağırmak istediğimi fazla daha iyi anlarsınız! * * * Sahiden, Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel az önce evlenmedikleri için bu kanser konusuna girmeyecektim fakat madem sordunuz söyleyeyim Tabii onların en mutlu günleri bunlar Bu antipatik konuyla mutluluklarına gölge devirmek iyi bir şey değil lakin bazı gerçekler de var Ali taranAyşe Özyılmazel evliliğini Salı akşamı duyunca ilk düşündüğüm konu buydu; “Ali Taran’ın ayrıldığı kanserli eşi Fazla can sıkıcı bir koşul Kendimi düşündüm, asla fakat asla yapmayacağım bir şey dedim Natürel ancak ömür boyu evlenilmeyecek diye bir şey yok ama daha yeni boşanmış Ali Taran’ın, eşinin az önce kanser tedavisi devam ederken aniden ve neyi yakalayacaksa artık, apar topar evlenmesini, keza sansasyon yaratacak biriyle evlenmesini, hele hele fazla genç biriyle evlenmesini içten bulmuyorum Bekleyebilirlerdi Kaçmıyor ya Ayşe ya da Ali Sanıyorum ancak bu konuyu derin bir adam olan felsefik Ali Taran da düşünmüştür Eğer boşandığı kanserli eşiyle konuşup bu evlilik kararını aldıysa mutluluklar dilerim Lakin hiç konuşmadan boşanmanın arkasında, yıllardır birlikte yaşadığı ve kanser olduğu süre ayrıldığı eski eşine bu darbeyi vurduysa da hakkımı helal etmem  

Üst Alt