Son Konu

Allah Vergisi mi, Plastik Cerrahi Harikası mı? Geçirdiği Estetik Ameliyatları İtiraf Eden 15 Ünlü

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-255ba5b79cec3e8d914ed0c3fee6f154ec27111f.jpg

Estetik demeyelim de 'küçük hoşluk dokunuşları' diyelim. İşte yaptırdığı estetik operasyonları itiraf eden 15 ünlü

Kaynak: ...
1. Ashley Tisdale

Ashley Tisdale'in burun ameliyatı ve göğüs implantı yaptırdı konuşuluyordu. Sıhhat meseleleri yaşadığı için göğüs implantını aldırdı.

2. Cardi B

Cardi B, göğüs büyütme, yağ aldırma ve popo dolgusu dahil geçirdiği estetik operasyonları söylemişti. '18 yaşımda dansçı olduğumda bile göğüslerimi yaptıracak param vardı. Böylece göğüslerim konusunda hissettiğim özgüvensizlik geçti.' Yasal olmayan yollardan yaptırdığı popo dolgusu için de 'Korkunç bir acıydı, acıdan bayılacağımı sandım, başım döndü. 5 gün sızıntı yaptı' dedi.

3. Dolly Parton

Geçirdiği estetik operasyonlarla kendinden kelam ettirmiş bir öbür isim de Dolly Parton. Kendisi ise 'Yapma gözüküyor olabilirim lakin bu gerçek benim' diyor.

4. Anna Faris

Anna Faris birinci boşanması ve Tavşan Kız'ın bitiminden kısa bir müddet sonra göğüs implantı yaptırdı. Evvelce de üst dudağına dolgu yaptıran Faris bu operasyon için 'kesinlikle benim için yanlışsız bir tercih değildi' dedi.

5. Kaley Cuoco

Kaley Cuoco burun estetiği, göğüs büyütme ve dolgular yaptırdı. Kaley estetik operasyonlarıyla ilgili 'Memelerim... Hayatımda yaptığım en yeterli şeydi. Bir adam için ve ya diğeri için yaptırmamalısınız, kendinizi daha yeterli hissetmek için yaptırıyorsanız işte bu şahane' dedi.

6. Tyra Banks

Mesleğinin başında burun ameliyatı olan Tyra Banks 'Kabul ediyorum, saçlarım doğal değil ve burnumu yaptırdım. Doğruyu söyleme sorumluluğunu hissediyorum' dedi.

7. Victoria Beckham

Victoria Beckham gençken göğüs ameliyatı olduğunu itiraf etmişti. Pişman olan Beckham 'Memelerinizle oynamayın. Onca yıl inkar ettim, ne aptallık, özgüvensizlik belirtisi. Doğal haliniz en güzeli' dedi.

8. Lisa Kudrow

16 yaşında burun ameliyatı olan Lisa Kudrow 'Korkunç olan halimden fecî olmayan halime geçtim' dedi.

9. Amy Schumer

Amy Schumer endometriyozis ameliyatından sonra yağ aldırması hakkında 'Böyle bir şey yaptıracağımı düşünmüyordum ancak şayet siz 40 yaşına gelip 2,5 yıl rahminiz hastalığa yakalanmazsa benimle o denli konuşun' dedi.

10. Rachel Bloom

Birinci çocuğunun doğumundan sonra göğüs küçültme ameliyatı olan Rachel Bloom, Instagramında 'Göğüslerimin altında isilik olmaya başlamıştı, sütyen askıları omuzlarımı oyuyordu, boynum ağrıyordu geceleri terliyordum. Şayet göğüslerimin ortasına yastık koymazsam uyuyamıyordum' dedi.

11. Kelly Rowland

Beyonce'nin annesinin verdiği tavsiye üzerine 10 yıl düşündükten sonra Kelly Rowland 28 yaşında göğüs ameliyatı yaptırdı. Rowland 2020 yılında birinci çocuğunun doğumundan sonra 'Herkes için konuşamam ancak ikinci çocuğum olduktan sonra bir estetisyenle görüşeceğim. Bu mühlet zarfında bebeğimi emzirebilme yeteneğimin tadını çıkarmaya çalışacağım' dedi.

12. Amber Rose

Çocuk sahibi olup sırt ağrılarıyla baş etmek zorunda kaldıktan sonra göğüs küçültme ameliyatı olan Amber Rose artık daha fazla kıyafet seçeceğinin olduğunu ve hayallerinin gerçekleştiğini söyledi. Amber Rose ayrıyeten birçok sefer yağ aldırmıştı.

13. Kris Jenner

Kris Jenner, Keeping up with the Kardashians gösterisinde göğüs ameliyatı, botox, dolgu, göğüs küçültme ve yüz gerdirme yaptırdığını söyledi. Hangi estetik müdahaleleri yaptırdığı sorulunca 'Hangi birini sayayım?' diye latife yaptı.

14. Jamie Lee Curtis

Bir kameraman şişik gözleri olduğunu söyledikten sonra 20li yaşlarında gözlerine müdahale ettiren Jamie Lee Curtis 'Estetik ameliyat denedim fakat olmadı. Beni Vicodin bağımlısı yaptı' dedi. 1999'dan beri pak olan Curtis 'Zoom toplantısındaki görünüşümüzü düzeltmek için yaptırdığımız bu dolgu ve estetik süreçlere olan takıntı yüzünden kuşağımızın hoşluğunu siliniyor' dedi.

15. Iggy Azalea

Göğüslerini ve burnunu yaptıran Iggy 'Bence herkes yaptırdığı süreçleri söylemeli ki bu artık bir tabu olmaktan çıksın. Hepimiz yaptırıyoruz sonuçta' dedi.

Üst Alt