Son Konu

Amine Gülşe paylaştı! Minik Eda'nın babası Mesut Özil ile fotoğrafı...

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
amine_gulse_paylasti_minik_eda_babasi_mesut_ozili_boyle_izledi_1612333413_6147.jpg

Fenerbahçe'ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe sosyal medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. Amine Gülşe küçük kızı Eda ile eşi Mesut Özil'in fotoğrafını, duygusal bir 14 Şubat mesajıyla paylaştı.

Amine Gülşe, futbolcu eşi Mesut Özil ile kızları Eda'nın beraber çekilmiş oldukları bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. 14 Şubat temalı bir paylaşım yapan Gülşe, 'Benim en güzel 14 Şubatım, iyi ki varsınız sizi çok seviyorum.' notunu paylaştı. İşte o fotoğraf:

OWVr3_1613290599_8524.jpg

BABASININ İLK MAÇINI İZLEDİ

Fenerbahçe'ye transfer olan ünlü futbolcu Mesut Özil'in oyuncu eşi Amine Gülşe sosyal medyanın ilgi odağı olmaya devam ediyor. Amine Gülşe son olarak sosyal medya hesabından küçük kızı Eda'nın babasını izlediği karesini takipçileriyle paylaşmıştı. Güzel oyuncunun paylaşımı hayranları tarafından büyük ilgi görmüştü.

Ünlü oyuncu, Fenerbahçe forması giyen eşinin ilk karşılaşması Atakaş Hatayspor maçını kızı Eda ile izlediği anları fotoğraflamıştı.

YB2yd_1612333298_8826.jpg

Üst Alt