Son Konu

Analist Benjamin Cowen’a Göre, Bitcoin (BTC) Yükseldikçe Ayılar Endişeleniyor

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
btc-boga-ayi.jpg

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in (BTC) giderek daha inandırıcı bir biçimde yükselişe devam etmesi nedeniyle Bitcoin ayılarının telaşlı olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cowen, Bitcoin’in Mayıs ayında yaşadığı düzeltmeden bu yana bir ayı piyasası bekleyen trader’arın, bu durumu grafikte haklı çıkarmaya çalışırken yollarını kaybettiklerini lisana getirdi. Önümüzdeki birkaç gün yahut hafta içinde ne olursa olsun, nihayetinde başkan kripto paranın değerli ölçüde daha yükseklere çıkacağını belirtiyor:

“Ayıların sırası tükeniyor. Onları etrafta gördüm, birkaç hafta öncesine nazaran biraz daha ürkekleşiyorlar. Ayıların havlu atması an sıkıntısı. Bitcoin’de ne biliyoruz? Vakit bizden yana. Yarın ne olursa olsun, gelecek hafta ne olursa olsun, ne biliyoruz? Vakit bizden yana. Yalnızca odaklanın, hiçbir şey değişmedi. Sonuç olarak, Bitcoin’in üstün geleceğini ve çok mütevazı bir 64.000 – 65.000 dolardan çok daha yüksek bir trend izleyeceğini düşünüyorum.”

Analist, her Bitcoin trendinin altını ve üstünü gösteren uzun vadeli bir aralık olarak hareket etmesi amaçlanan “Cowen Koridoru” göstergesinin BTC’de 103.000 doları hedeflediğini gösterdiğini söylüyor. Aralığın alt sonu 26.000 dolar – fakat Bitcoin‘in oraya gideceğinden kuşku ettiğini lisana getiriyor.

Ethereum’a bakıldığında, analist, piyasa bedeline nazaran ikinci en büyük kriptonun kırılmaya çok yakın olduğunu ve güçlü bir hareketin 2022 yahut potansiyel olarak 2021’in sonlarında gerçekleşeceğini söylüyor.

“Sanırım yalnızca uzun bir birikim içindeyiz ve aslında yavaş yavaş burada trend oluyoruz… Tahminen bir ay kadar uzayabilir fakat Ethereum‘un eninde sonunda patlayacağına inanıyorum ve ‘en sonunda’ dediğimde ben en fazla üç ay olarak düşünüyorum. Hatta muhtemelen ondan evvel. Etherum’un 2022’de başarılı olacağını düşünüyorum fakat bu 2021’de atılım yapamayacağı manasına gelmiyor.”

Üst Alt