Son Konu

Android İşletim Sistemi Olan Telefonlar

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Android İşletim Sistemi Hangi Telefonlarda Bulunuyor

Günümüzde donanımsal bakımdan zengin olan telefonların bir çoğunda Android işletim sistemi kullanılmaktadır Çünkü Android işletim sistemi, donanımsal bakımın yanında telefonun işlevsel özelliklerini daha da arttırmaktadır Biliyoruz ancak Android işletimi sisteminin son yıllarda başvuru alanları ve başvuru formu yoğunluğu daha da artmıştır Bu işletim sisteminin sonrasında Google şirketinin daha alçak yapısına girmesi, Android ’in önemini bir nebze daha arttırmıştır

Samsung Galaxy S II

Tartışmalara ve Samsung ’un üstünde gezen kara patent bulutlarına rağmen Samsung Galaxy S II testlerde en iyi sonuçları almayı ve Samsung ’un en gelişmiş ve en iyi zeki telefonları arasına girmeyi başardı

Motorola Photon 4G

Nvidia Tegra 2 işlemcili, 4G destekli, geliştirilmiş güvenlik ve dünya çapında güvenirlik garantisi sunan Motorola Photon 4G Android severler için düşünülebilecek en iyi alternatiflerden bir parça başına

HTC Sensation 4G

Ilk bakışta inanılmaz dizaynıyla göz dolduran HTC Sensation, 4G destekliyor

Samsung Galaxy Note

Hemen Şimdi Türkiyeye resmi olarak girmemiş bu ekranı 53 olan Cep bilgisayarı denilebilecek bir telefon

Sony Ericsson Xperia Arc

Xperia serisinin Mobile Bravia Engine özelliğine sahip ülkemizdeki ilk modeli Xperia Arc oldu *

Üst Alt