Son Konu

Andy Serkis Resmen Venom 2'nin Yönetmeni Oldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Sony'nin 2018 yılında vizyona giren Venom sineması 860 milyon dolara yakın bir gişe geliri elde etmiş ve büyük bir muvaffakiyete imza atmıştı. Venom'un bu muvaffakiyetinin akabinde Sony, "Spider-Man'siz Spider-Man Evreni" için harekete geçti.

Venom'un akabinde başrolünde Jared Leto'nun mahal alacağı bir Morbius sineması için çalışmalara başlayan Sony, Venom 2 için de elini çabuk tuttu. Gelgelelim devam sinemasının direktörü konusunda kimi soru işaretleri vardı. Zira birinci sinemanın direktörü Ruben Fleischer yeni sinemada taraf almayacaktı. Bu durum kısa vadede çözüldü ve geçtiğimiz haftalarda ismi geçen Andy Serkis resmen Venom 2'nin direktörü oldu. 

Andy Serkis direktörlüğe geldiğini Twitter ve Instagram hesaplarından paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. "Bu iş gerçekleşiyor. Simbiyot kendine vücut olarak beni buldu ve ben de buna hazırım. Sabırsızlanıyorum." açıklamasıyla birlikte elinde Venom çizgi romanı tutan bir fotoğraf paylaşan Serkis'in kendisini al yapması ise Carnage'e gönderme olarak yorumlandı. 2018 yılında vizyona giren Venom'un jenerik sonrası sahnesinde Cletus Kasady'i görmüştük, devam sinemasında bir Venom vs Carnage izleyeceğimiz neredeyse kesin üzereydi ve artık bu hikayeyi Andy Serkis'in yöneteceğini de biliyoruz.

serkisvenomduyurusu.png

Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit üçlemelerinin yanı sıra Ulysses Klaue rolüyle birlikte Marvel Sinematik Kainatı içerisinde de gördüğümüz Andy Serkis'in direktörlük deneyimi ise biraz az. 2017 yılında vizyona gören Breathe sinemasıyla direktörlük kariyerine başlayan başarılı aktör, son olarak 2018'in Aralık ayında vizyona giren Mowgli'nin direktörlüğünü yapmıştı. 
  • Kevin Feige'e Nazaran Bir Spider-Man-Venom Sineması Muhtemel Gözüküyor
  • Örümcek Adam 3'te Venom'u Görebiliriz!
Bakalım Andy Serkis Venom 2 ile birlikte direktörlük kariyerini bir üst seviyeye taşımayı başarabilecek mi? Tıpkı hengamda Venom 2 içinde birinci sinemanın üstüne koyması gereken çok çokça nokta var. Venom 2 için planlanan vizyon tarihi ise 2 Ekim 2020. Sinemanın takımında şu ana kadar resmen açıklanmış tek isim ise Tom Hardy. Bakalım birinci sinemadan sair hangi oyuncular devam sinemasında de bölge alacak?

Üst Alt