Son Konu

Anıları Depreşti kullanıldık

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Acıklı felan degilim takmıyorumda pek yalnızca paylaşmak istedim Bu sayfada yeri geldi okuduklarımdan geçmişte yaşadıklarıma benzer şeylerde çıktı herkezin çıkıyordur

Bende paylaşim hiç olmazsa dedim birincil defa başıma geldi böle bir şey çünkü ) 20 yaşındayım Üniversite 1derslik ögrencisiyim yeni başladım haliyle sınıf 18 çogu nese

Ben bu yaşıma değin takıldıgım kızlar öle önemli öyle düşündügüm yoktur daima takılmalıkdı bi kız vardı öle begenmiştim fakat sevgilisi oldugunu ögrendim hemde 5 6 takvim bi ilişki

kızda benle akran ben uzakta duruyodum bundan ögrendikten sonra daha sonra kız benle konuşmaya başladı ben uzaktan durdum o yine konuşuyodu bu sefer bende devam ettim o gün dersten çıktıktan daha sonra hiç bir şey demeden gitti bende arkadaşlarla pes atıyoduk bıraktım bi ara mesaj geldi wpden hiç tahmin etmezdim ondandı öle konuştugumuzda o gün bi mevzu vardı aramızda onla ilgili bi mesaj atmış nese konuştuk öle fln yürüdüm ast bende ders çalışma muhabbeti geçti çalıştırırsın demiştim kendisine mesaj attı diger gün akşam ne zamna çalışıyoruz diye ayarladık gün kütüphanede çalışırken fazla yakınlaşmalar oldu o ara sevgilisi aradı ismini gördüm hemen teli kapattı dışarı çıkıcam izninle dedi gitti konuştu geldi

buna kahve sözüm vardı çalıştık bıraktık gel kahve içelim dedim saatlerce oturduk muhabbet fln konuşurken arada elimi tuttu ellerin üşümüş fln tutup çekmeler gözlerin fazla hoş işte o renkte olanlarıdan hoşlanıyom fln sevgilisi olan birinin böyle yapması fazla tuhafıma gitti dedim ben bunu bi çözim lavaboya gitti geldi sevgilinle aran nasıl dedim biz ayrıldık aslında dedi yani yazın bitmişti benim kafada bitti dedi lakin sözde olarak hala var ilişkimiz ama ben üni açılırken kendi etrafındaki arkadaşlarına bitiricegini zaten söylemiş bende kapı açık dedim yürü dedim içimden yavaşça ilerledim deneyerek fln kısa geçiyom buraları hoşlanmaya girdi buda bana karşısında abes degilmiş şaşırdım pek yıllık ilişkiden sonradan bana gelmesi ,

sevgilisi bile aradı o ara istersen konuş dedim boşver o defalarca arıyo dedi kapattı attı telefonu kıza yürüyodum lakin hiçde güvenmiyordum bugün ona yapan yarın bana kısa geçelim o gün akşam ayrıldıgını söylemiş ertesi gün beraberiz elini fln tuttum vs vs başladı ilişkimiz her şey fazla hoş gidiyo cafede arkadaşlarlayız sarılmalar öpmeler vs vs 4 5 gün sonradan her şey ii sırası gelmişken bi anda ertesi gün soguk durdu 2 3 gün böle gitti uzaktan duruyo bazen öpüyo fln fazla gel git olan biriydi 3gün mesaj attı uzunca işte ben uzun ilişkiden çıktım işte seri girdik biz bu ilişkiye vs vs yazdım başa dönelim dedi tamam dedim değil birbirimizi sahiplenmek fazla değil telefonlarıma görmek yok vs vs o gün bende arkadaşlarla gezdik eglendik yanında gelimmi dedim akşama dogru evin önüne gel dedi indi aşagı süslenmiş fln akşam saat 9 nere gittigimi fln sonradan kısa geçtim detaylı anlat kimlerleydik derin dedi

daha dün ne diyodu şu anda ne diyo nese iyiye gidiyo herhalde dedim anlattık oturduk fln bilhassa ortak olan bangı seçtim konuştuk fln video izletcem sana komik dedi istemedim lakin neyse izleyelim dedik kalktı yanıma geldi yanaştı en ince ayrıntısına kadar elimi tut fln dedi sarıldı izledik nese daha sonra duygusallaştı işte kalbimi sıkı sıkı sar fln dedi her şey ii gidiyo ertesi günde yanına çagırdı kendi gittim tekrar güzeldi geldi kendi öptü fln ayrılırkende daha sonra pazar günüde wp konuştuk yeniden iyiyken pazartesi yine döndük sogukluga başladı yine yok ben geçmişimi hala bitiremedim fln sıkıldım iice ben bırakcam demedim bir şey eve gittim yattım mesaj atmış kızma alınma yalnızca süre ver olurmu tamam dedim

yeniden öyle ya da böyle ii konuşuyoken ertesi gün ulan yeniden soguk bıktım bundan böyle gel gitlerinde o gün eve geldigimdede üzgünüm arkadaşlıktan başka bir şey göremiyom dedi yzdım bir şeyler ayrıldık şuan galiba eski sevgilisine döndü fazla saçma dengesiz aşırı gel git olan biriydi böylece yıllık ilişkiden daha sonra bana gelip sarmaş dolmaş takılması öpüşmesi sonrada geri gitmesi kullanıldık yani diğer taraftan aynı sınıftayız ölesine yazdım kısadan üstü kapalı bi kullanılmadıgım kalmıştı oda oldu lakin şunu bilinki halk nelerini kaybediyo kalkmış böyle abuk subuk şeyi kafaya takcak halimiz yok yolumuza bakcaz genellikle bu duruma düşmüş olanlar için yazdım ben birincil defa yaşadıgım ilişkide kullanıldım ilki yaşadım yani lakin yinede takmaya gerek yok bu hayatı 1 defa yaşıcaz

Üst Alt