Son Konu

Anla Artık

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imagesanlaartik5add0bb1a5a95

Biraz boş, biraz sacmasapan, cokca yalnız bir gece daha
Nerden başlarsan başla, sonların hep kacınılmaz olduğu, film gibi biraz hayat

Toparlamaya kalktığımda kendimi beceriksiz saymam, bana her daim ders olmamıştır mesela Sayfayı cevirmekten hep korktum, o sayfaya uzun uzun bakıp duşunmeyi, marifet sayıyorum hala Sanki herşey yoluna girecekmiş gibi, sanki tum bunlar kendi kendime uydurduğum aptallıklarmış gibi

Aslında kabul etmenin yurek istediği bir yolun ortasındayım, ne yana baksam, bir adım daha atıp atmamanın hesabını yapıyorum

Bazen geri donmek daha mantıklıdır diyorum, bazen hicbir şey diyemiyorum, zaten coğu kez de sacmalıyorum Mesela bugun, icimde hic umut yok İcimde başka bir şey de yok, oyle bir boşluk işte, nedenleri cok, caresi yok Yarın da gunlerden soğuk mesela, icim şimdiden uşuyor Uzak şehirlerin, beni anlamadığı, anlamadan yargıladığı, sevgi nedir bilmeyen, oylesine bencil, oylesine vurdumduymaz, oylesine sağır dokunuşlarından sancılanıyor omrum ve ben “Bitsin artık cumlelerini saklıyorum aklımda hala File corap giymeyen doğrularım, bazı bencilliklerin uzerine cıkamadıysa, alıp başımı bu boşa gecen yıllara carparım, carpa carpa buyurum, buyuyunce unuturum

Bu hale ne zaman geldim hatırlamıyorum, iki guzel soz bana fazla mı bilmiyorum, kelimelerin anlamları sana cok mu uzak kestiremiyorum, var mısın yok musun goremiyorum

Oylece kalıyorum, kanıyorum ama anlatamıyorum​

Üst Alt