Son Konu

Anlamlı kanka sözleri

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kanka sözleri manalı

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk içten gelen yüreğe Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı halk vardır katiyen unutulmayan

Hiç kimse bir arkadaş kaybedecek değin varlıklı değildir Hele ben hiç değil Affet beni dostum

Dostluğun kolları birbirimizi dünyanın bir ucundan bir ucuna kucaklayabilecek kadar uzundur Gel seni bi kuçaklıyayım yaa ?

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak dostum

Arkadaş ara sıra ufak bir kuş bazen var olmayan sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden fazla sevendir

Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her arkadaşlık için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun oysa bizim meleğimiz katiyen ağlamayacak

Dünyada birçok insan vardır Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor fakat güzelliklere ve mutluluğa bedel bir insan var ama,o da su an bu mesajımı okuyor

Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonradan ağır ağır atmaya baslarsın Ama bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın

Güneşe bağlandı korkuyla önce insan Sonradan ateşe, suya Ay battı su kurudu gün bitti Sevgi kardeşlik dostluktu ebedi olancan dostuma

Dostluklara mesken ßu kalp asklara degıl sevgılının gozlerıne degıl dostun sozlerıne, selamın'a merhabasına muhtac bu yurek merhaba ey arkadaş bu gece de yurektesın

Kilometrelerce uzaklıklara gizli olsada dostluğumuz benzer gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün,düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur bırgün

Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen yalnızca gönlüm vardı

Unutmayı bılıp sevgıyı bılmeyenler unutur ama sevmeyı bılıp de unutmayı bılmeyenler katiyen unutmaz cunku onlar sevgıye asıktırlarsevgıye hasretlerdır (koray bu soz sana ve sana benzeyenlere

Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz

En koyu mavilikleri avucuna, en dürüst mutlulukları gözlerine, en derin sevgileri kalbine bırakıyorduhep mutlu ol

Gül kokusu akşamlarda dost hasreti yaşadık şayet yeri geldi ayrılıklara ağladık lakin kalbimizde yaşattığımız dostluğumuzu asla unutmadık

Baki arkadaşlık namına nice dilekler vardır Ölümün deha ayrılık sayılmadığı gönüller vardır Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar Sevgide birleşen yürekler vardır

Gülümsemek senin ıcıHer dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her arkadaşlık için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ancak bizim meleğimiz asla ağlamayacakn bir heves olsunolurda bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun

Evet arkadaşım!gülmek varken surat etmek niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler anlatmak varken,kalpleri kırmak niye?yaşam fazla kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hıc bır sey kırılan kalplere değmez

Varlıklı; fazla mala sahip olana denmez, varlıklı kalbi olana denir Kalp zenginliğinden yoksun olan kimse, ne dek geniş servete sahip olursa olsun tekrar fakirdir Tamamı ve hırsı sebebiyle de ahali nazarında hakirdir Kalbi varlıklı olan kimse de ne dek fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir

Sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner dışarı giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

Gün gelir bir gün yanlız kalırsan akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların ansızın bire beni hatırla

Kalp umutlara hamile olduğundan beri, dostluklar ayrılıklara yenik düşmedigönlümüz darağacındayken bile, küsüp dostlarımızı sevmeyi unutmadık biz!

Rüzgârın kemanını çaldığı, damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına uzanıp ta keşke dediğin bütün güzellikler hakiki olsun

Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır, sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüzbizim ömrümüzde dostlarımız vardır,günlerimiz farklı gectigınde üzüldüğümüz *

Üst Alt