Son Konu

Anneler Günü İle İlgili Cümleler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Anneler Günüyle İlgili Sözler

Anneler Günü İle İlgili Hoş Cümleler

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum Ve seni ne fazla sevdiğimi yeniden anladım İyi ki seninle varım annem Ellerinden öperim

Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtı Onları hiç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun
Benim bitanecik tatlı annem, senin çocuğun olduğum için tekrar tekrar kibir duydum Ellerinden öperim

Dünyanın en hoş, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun

Biricik annem Anneler günün kutlu olsun defalarca senin küçük bebeğinim

Seni bir gün yok her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum Sesimi duyan tek insan sensin Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM

Sana binlerce defa teşekkür etsem azdır Sen benim hayat ışığımsınAnnemsin Varlığımın tek nedeni Anneler günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Annemsin Seni çok seviyorum

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın Anneler günü kutlu olsun bitanem

Dünyada kimseyi seni sevdiğim dek sevemem, bağlanamam Anneler günün kutlu olsun canım annem

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana değer olmak için yaşıyorum Anneler günün kutlu olsun

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum Varlığınla mutluyum Anneler günün kutlu olsun sevgili annem

Her şeye layık senin ölümsüz sevgin Annem annem Seni fazla arıyorum Çok özledim Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın en aziz varlığımız Anneler günün kutlu olsun annem

Anam anam garip anam sen alg yanımda kime dert yanam canım anammmm anneler günün kutlu olsun ne olurduki bu anneler gününde seni görseydim

Canım annem semadaki bütün yıldızları önüne sersem! Bütün dünya nimetlerini sana versem! Yinede hakkını, ödeyemem

Anne seni seviyorumbelki sevgimi defalarca gösteremiyor olabilirim lakin sen bunu tekrar tekrar biliyorsunanneler günün kutlu olsun

Anneciğim bana katlandığın için sana teşekkür etmek istiyorum Anneler günün kutlu olsun!!!

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansınAnneler günü kutlu olsun bitanem

Anneciğim iyi ve fena günlerimde daima yanımdaşın seni seviyorum

Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve alışılmış dörtlüklerde anlatıldığından daha fazla artı severim,seni çook severim

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! daima söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun

Anneler günün kutlu olsun! Sabırlı, sıcak, ilgilli, sevkatlı Mükemmel bir eş ve bir annesin seni seviyoruz aylen

Anneler günün kutlu olsunAnneler ölmesin

Annelerdir tüm çocukları sevindirenGüneş yüzlü annem, ellerinden öperim

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştirHiç ışığın eksilmeyecek biliyorumVarlığınla mutluyumAnneler günün kutlu olsun sevgili annem

Annem annem ben sensiz hep eksiğim Yanına olmasam da, sen yeniden benimleşin

Bana verdiğin sevgiyle tüm dünyam çiçek açtı Onları hıç soldurmadım annem Anneler günün kutlu olsun

Beni benden fazla sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM Ellerinden öperim

Bir günümde yok her günümdesin Her gün her saniye benimleşin tekrar tekrar bana yardım oldun Sen benim içın fazla özelsin Anneler günün kutlu olsun

Biricik annemAnneler günün kutlu olsunHer süre senin küçük bebeğinim

Anneciğim, bir günümde değıl her günümdesinAnnem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ancak varsınSeni fazla seviyorum annem

*

Üst Alt