Son Konu

Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Anneler Günü ile ilgili güzel sözler

Eger bana gozlerınle degıl de kalbınle bakmıs olsaydın, senı ne dek sevdıgımı cok ıyı anlardınanneler gunun kutlu olsun

Annecıgım, bır gunumde degıl her gunumdesın Annem olman dunyadakı en buyuk sansım,ıyıkı varsınsenı cok sevıyorum annem

Sen hayatımın uç yıldızı oldun Nereye gıdersem gıdeyım ısıgının aldtında sevgınle uyudum Dogru yolu buldumsenı sevıyorum anne

Sevgılı annecıgım, bırgun umarım bana gosterdıgın sevgı ve sabrı sana gosterebılme sansım olur anneler gunun kutlu olsun

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum anne Cunku fiilen senın kucuk bır kopyanım Umarım senın dek sevgı batmış olurum

Meger dılımdekı ve beynımdekı en guzel kelıme senın adınmıs Sana her seslenısımde ya acım dınmıyor yada sevgım cosuyoranneler gunun kutlu olsun

Annecıgım senı ben cıceklerden yemısten ve klasık dortluklerde anlatıldıgından daha cok artı severım,senı cook severım

Kelımelerle anlatılamayan fedakarlık ve karsılıksız sevgıyı, tarıf et desen bana her hâlükarda yalnızca annederdımanneler gunun kutlu olsun

Bır gunumde degıl her gunumdesın Her gun her sanıye benımlesın her zaman bana yardım oldun Sen benım ıcın cok ozelsın Anneler gunun kutlu olsun *

Üst Alt