Son Konu

Annem ve erkek arkadaşım :/

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Eski sevgilimle ilk çıkmaya başladığımızda annem, onun ailesi ve yakınlarımız biliyordu 6ay sürdü ve çok kötü bir şekilde bitti, mahkemelik olma durumuna geldik Dolayısıyla aileler karıştıAyrıldığımız dönemde bambaşka şehirlerdeydik normalde benzer şehirdeyizUzun vakit farklı kaldık bu vakit içinde hayatıma kimseyi almadım Bir gün karşılaştık , oturduk konuştuk Düşman gibiydik ayrıldığımızda fakat aradan geçen vakit kızgınlıklarımı kırgınlıklarımı almıştıİçimde ona hala hislerim vardı Onun sevgilisi varmış ve benimle sohbeti başladığı için ayrılmış ben bunu bilmiyordum Bir zaman sonra barıştık Barıştığımı kimseye söyleyemedim Bilhassa annem bilirse çok üzülecek ve arama mesafe girecektiSonra bunun ayrıldığı kız benimle uğraşmaya başladı Çıktığım kişi beni seviyor eminim Devam ettim ilişkime Sabah annem işe sırası gelmişken benim telefonumu karıştırırken gördüm Muhtemelen mesajları fark etti Bilmemezlikten geldi ama kesin gördü diye düşünüyorum Annem bu ilişkiye kesinlikle onay vermeyecektir Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım , derhal sevgilime terketmek istediğimi söyleyemem Onun hayatını da değiştirdim , o da ailesini göz önüne aldı,birlikte olduğu bir kızdan ayrıldı Bilmiyorum belki de sevdiğim için böyle düşünüyorum Lakin bu hayatta en çok bedel verdiğim insan annem Akşam benimle konuşursa mesajları gördüğü için yalanlayamam Erkek arkadaşım halden anlayan biri durumu söylediğimde bir süre görüşmeyelim desem sorun çıkartmaz Sizce ne yapmalıyım? 19 yaşındayım , erkek arkadaşım 22

Üst Alt