Son Konu

Apex Legends Mobile Android ve iOS için Yayınlandı

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
apex-legends-mobile-cikti-technopat-oyun-mobil-haber.jpeg

Türkiye dahil birçok ülkede test evreleri devam eden Apex Legends Mobile nihayet tüm platformlarda indirmeye sunuldu. PUBG Mobile ve Call of Duty Mobile üzere tanınan üretimlere rakip olarak lanse edilen üretim, etkileyici grafikleri ve hareketli oyun yapısıyla ön plana çıkıyor.

17 Mayıs tarihinden itibaren tüm platformlarda yayınlanan Apex Legends Mobile’ın sistem ihtiyaçları de açıklandı. Toplamda 3.5 GB’lık bir belge boyutuna mesken sahipliği yapan üretim için en az olarak 2/4 GB RAM ile Snapdragon 435, Exynos 7420, Kirin 650 ve Helio P20 işlemcileri öneriliyor.

iOS cephesinden de Apex Legends Mobile’ın çalışması için iOS 11 ve üzeri işletim sisteminin yanı sıra A9 üzeri işlemciler gerekiyor.

• Egzotik silahlardan oluşan bir cephane, ekipman ve taktiklerle FPS ve TPS kahraman nişancı aksiyonu
  • Oyun şeklinize uygun SMG, Atak Tüfeği, Hafif Makineli Tüfek yahut Av Tüfeğinden birini seçin
  • Hayatta kalmak için stratejik kararlarınızı süratli biçimde vermeniz gerekir
  • Efsaneler ve sırf taşınabilir versiyona özel karakterler ortasından favorilerinizi seçin
  • Her karaktere eşsiz özellikler ekleyerek farklı oyun usullerine uygun Efsaneyi yaratın
  • Her ekip üyesinin eşsiz yeteneklerini bir ortaya getirerek efsanevi gruplar kurun
  • Stratejik takım kombinasyonların ve farklı taktiklerin bir ortada olduğu çok oyunculu oyunlar oynayın
  • Arkadaşlarınızla ve size benzeyen oyuncularla güçlerinizi birleştirerek savaş royale oyunlarında hakimiyetinizi kurun
  • Mobilde özgün bir Apex Legends unvanı
  • Mobil aygıtlara uygun kullanıcı arayüzü ve kontrolleri
  • Yalnızca taşınabilir oyunlara özel içerik ve oyun modları
  • Yeni Efsaneler, haritalar, oyunlar, modlar, ilerleme ve canlı etkinlikler

Üst Alt