Son Konu

ARK: Survival Evolved Sistem Gereksinimleri - 2022

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

2017 yılında piyasaya sürülen ve piyasaya sürüldüğü periyot dünyanın her yerinden oyuncuların ilgisini çeken ARK: Survival Evolved, tüm PC oyuncuları için fiyatsız hale geldi. Tek yahut çok oyunculu modlarının yanı sıra Türkçe seslendirme ve arayüze de sahip olan oyun, ücretsiz olmasıyla ülkemizde de yine gündeme geldi.

Oyuncular bundan sonraki süreçte ARK: Survival Evolved için hiçbir ödeme yapmayacaklar. Lakin en az bunun kadar değerli olan bir problem daha var. Tamam oyun fiyatsız hale geldi de bilgisayarlar bu oyunu kaldıracak mı? Artık sizlerle, ARK: Survival Evolved'ın sistem gereksinimlerine yakından bakacağız.

ARK: Survival Evolved sistem ihtiyaçları:

2a2a84305a17cd686b19b4f9ceed105d8f864d31.jpeg

Minimum sistem ihtiyaçları:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versiyon)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 yahut AMD FX-8320
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 yahut AMD Radeon HD 7870
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
Tavsiye edilen sistem ihtiyaçları:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4670K yahut AMD Ryzen R5 1500X
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 yahut AMD Radeon HD 7870
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
ARK: Survival Evolved konusu:

ARK: Survival Evolved, hayatta kalma türünün en düzgün örneklerinden bir tanesi. Oyuna başlamadan evvel karakterinizi seçiyorsunuz ve ARK isimli bir adadaki maceraya başlıyorsunuz. Oyunda, hayatta kalmak için gerekli olan her şeyi kendiniz yapmak zorundasınız. Karşınıza çıkan yaratıklardan kurtulmak da sizin sorumluluğunuzda.

ARK: Survival Evolved fiyatsız nasıl indirilir?

Adım #1: ARK: Survival Evolved Steam sayfasına giriş yapın. Adım #2: 'Hesaba Ekle' butonuna tıklayın.
Adım #3: Steam kütüphanenize giriş yapın.
Adım #4: ARK: Survival Evolved'ı bilgisayarınıza yükleyin.

Hepsi bu kadar. 'Oyna' butonuna tıklayarak ARK: Survival Evolved keyfine başlayabilirsiniz.

ARK: Survival Evolved tanıtım görüntüsü:

Üst Alt