Son Konu

Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşımın sevgilisi hakkında; takviye eder mısınız kızlar :( merhaba kızlar ben hazal sevim bi kaç gün önce bir arkadaşım yanı erkek arkadaşım bana başından gecen bir olayı anlattı vede bana us ver dedı ama aklıma bişi gelmedi internette gezinirken bu siteyi buldum vede girdim sonradan arkadasda müsade aldım yaz dedi yazıyorum buraya acele yardımlarınzı beklıyorum düşünce verin bana yani fakat bende arkadasıma yardım edeyim şimden tesekur ederımbıraz yazım uzun olacak arkadaslar kusura bakmayınarkadasiminsevgilisihakkindayardimedermisinizkizlar5c518301ecb11alt :D Big Grin :D Önceki yıl kasım ayında arkadasım lise 2 arkadasına cıkma öneri etmiş vede cıkmaya başlamışlar ama arkadaşım cıkmaya başladgı kıza sunu soylemış bana yalan soyleme oyunda oynama demıs vede kızı tanımak ıcın soru sormus eskı sevgililerını anlat bana demıs kızda anlatmıs lakin bır sorun varmıs kızın dogan adında bır sevgılısı varmıs onceden 1 yıl onceden cıkmıslar ayrılmıslar ayrılalıda 1 sene olmus kız bu sevgilisi ile olanları yenı sevgılısı olan arkadasıma anlatamam onunla guzel seyler yasadım demıs arkadasımda cilalı demıs sonra 3 ay olmus arkadasım sevgilsisnin facesinde yer alan tesadüf adlı cocukla tanısmıs vede konusmus kız yalnızca arkadasım demıs bu 3 aydan daha sonra arkadasım kız arkadasınısının evıne ıtmıs bılgısayar ogrencısıdır onların evne bılgısayarcı gıbı gıtmıs vede yanmıs olan bılgısayarlarını yapmıs vede içindeki eskı sevgılısıne aıt olan resımlerı almıs kız resımlerı sılememmıs cunku guc kaynagı yanmıs oyuzden sılememmıs arkadasım bır nevı kızın annemsı ılede tanısmıs boylelıkle sonradan arkadasım eve gıtmıs vede resımlere bakmıs vede goruduklerı karsısında sok olmus facede eklı olan tesaduf eseri adlı cocuk eskı sevgılısıymıs vede bu sure kapsamında arkadasım o cocukla arkadas felan olmus lakin kızda acıklamamıs eskı sevgılım dıyye arkdasım kız arkadasını aramıs sormus bu tesaduf kım dıye kız soylememıs sonradan demıs arkadasım senın erkek arkdasındı degılmı dıye yanı eskı sevgılındıdıye demıs ıste sonradan kız ıste ika demeye baslamıs arkadasımda ne yapam demıs kızda bölünme demıs arkadasım sormus sen olasan ne yaparsın demıs ayrılırdım demıs kız lakin arkadasım ayrılmamıs ertesı kı gun kız arkadasıma demısı dun olanlar sana bır oyundu senın sevgını anşaya bılmem ıcın bır oyundu demıs kız ama arkadasımda ayrılmamıs 10 ay oldu toplam lakin gecen gunlerde ayrılmıs arkadasım bıraz takıntılıdır soylermısınız dogrumu yapmıs sızce muavin olursanız sevnırım kız olarak sızden yardım ıstıyorum sonuzda 1000 hafıza 1 akıldan ustundur yardım edın düşünce veremedım arkadasıma ayrılması ıyı olmusmu kıza olan guvenını baglılıgını felan kaybetmıs arkadasım sevgısı felan kalmamıs melekler ne olursun arkadasıma takviye edın dun sınıfın ortasında agladı erkek olmasına ragmen bende dayanamıorum onun bu halıne ne olursunuz ya kendısıne bısıler yapacak dıye korkuyorum kotu bır huyu yok fakat ne bıleyım ıste dosluk kan kardesım o benım takviye edın ne olursunuz​  

Üst Alt