Son Konu

Arkadaşlar Arkadaşım Sevdiğimle Çıkmaya Başladı.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamın Aleyküm,
Foruma uzun süredir girmiyodumŞimdi girdimUzatmadan meseleye geçeyim

Benim sevdiğim bir kız vardı,okuldanOnun da bana gönlü değil değildi lakin sevgilisinden yeni ayrılmıştıKafasını toplamak istiyorduBen baya asistan oldum ve ona şiirler yazdımGerçekten güzel şiirlerHatta burada da paylaşacağım yakındaOnun doğru bu özelliğimi de keşfettimNeyse şiirlerimi arkadaşlar vasıtasıyla veya elden veriyordumOnun hoşuna gidiyorduHerkes adımızı bağarınca insan utanıyor,bıkıyor veya sinir oluyorBizi günahını almıyım dağıtıcı birkaç kız bilinen gördükçe adlarımızı oooo berkay felan diye bağarıyorlarO da ben de işte asap oluyoruzO biraz bıktı emrindeki bende pozitif üstüne gitmedim
Bu olaylar daha yeni oluyor okul açılalı felan işte arkadaşlarOkulda çoğu iyi arkadaşım oldu 10sınıflar veya benim gibi öteki 9sınıflarla iyi arkadaşlık kurdumHatrı sayılırım ordaBirlikte cs bile attık 10 sınıflarla işte ordan tanıdığım yakın bir arkadaş vardı yolda bazen beraber yürürdük okulda da kesintisiz karşılaşırdık o benim sevdiğime resmi olarak y*vşadıAfedersiniz kâğıda dökmek zorunda hissettimBu y*vşama olayları ben okuldan ayrıldığımda başlamışAyıptır söylemesi 2 hafta oldu okuldan ayrıldımBenim de kulağıma geldi uyardılar söylediler arkadaşlarımNe yapsam bilemedim
Askfm'yi bilirsiniz orda soru felan sormuşlar çocuğu seviyormusun nasıl biri felan benimki de seviyorum demişBenim tepem attıÇocuk da iyi ve yakın arkadaşım sayılabilirdiKalleş olduğunu anladımDiğer 10sınıflar onun hakkında iyi konuşmuyordu bende kızı uyardım askfm'den (bu vesileyle askfm kâğıda dökmek ban sebebiyse silinsin lütfen bir site adı olduğu için ? bende bilmiyorum neyse saçmaladım)Kız ne yazcak bekliyorumArkadaşlar tutumum ne olmalı kızdan vazgeçmek istemiyorum bir yandan da derslere veriyorum kendimi Sınavları olduk işteeFena yok notlarımİşte meslek böyleAklımdan ödetmek için planlar kuruyordum sizce ne planı yapmalıyım ancak ders olsun onaBu doğru yok fakat yapıcam sizden de bir zihin alayım dedimÇantasına kedi pisliği mi koysam dedim neyse

Üst Alt