Son Konu

arkadaslar bu kız ne yapmaya calısıyor lutfen takviye edin!!!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
şimdi arkadaslar müsade verirseniz bastan sona basıma gelenleri anlatayım ve sonra yorumlarınızı alayım
şimdi ben yaklasık olarak 2 aydır bir kızla cıkıyorum ama bazı dengesiz hareketleri beni cıldırtıyor
ben 20 kız 17 yasınada ben üniversite nedeniyle eskişehirdeyim o ise lise sebebiyle karsıyakadaizmirde
nese konuya gelirsek kızla 19 mayısta bulusmaya kara verdik(2 ayımız doluyodu da)herneyse bende böylece izmire trenle gitmeye karar verdim lakin o gun buluşamadık(annesinden izin alamamıs)hazır dedim yarın buluşuruz ama o gun (akıllı benim erkek arkadasım var bundan sonra ona gore konusalım )diye bir msj geldi ben dolayısıyla sinirden ve olayın sokundan ne yapacağımı bilemedimhemen aradım ama ilk basta(yaklasık olarak 2 saat sürekli arama sonunda)dısardayım eve gelince konusalım dedi tamamlanmış ok dedim ve saat 23 te her yerde aradım ve bir nasılsın faslından sonradan msjın gerceklik payını sordum ve sen dalga mı geçiyorsun benim sevgimi bole numaralarla mı deniyorsun diye cıkıstım oda bana ya iste zaten gorusemiyoruz cilalı senden hoşlanıyorum ama sartlar uygun değil gibi mazeretler sundu ve benim o msja pek kızacağımı ve uzuleceğimi varsayım etmediğini ve hemen olmamasının ilerde de olmayacağı anlamına gelmediğini ve zaten devamlı gorustüğümüzü soyledibu acıklama beni memnun etme etmese de mantıklı geldi ve içimden işlenmiş dedim ve sartlar uygunlasınca goruselim dedimertesi gun msnde karsılatık ve ben ona onu gormek için geldiğimi ve bari arkadas olarak bulusalım dedim ve sinemaya gitmeye karar verdikbu da tamam fakat sinemaya gittik ve sinema boyunca iki arkadastan cok 2 sevgiliymiş gibi davrandı ve seni seviyorum bugun harikasın gibi laflar kullandıbu da hazır nese ben dedim durum eskiye dondu galiba ben eskişehir donduğumde de konustuk ve hersey iyiydi ta oysa son 3 gune değinben ona dogum gununde onun resimlerinden olusan bir klip vaad etmiştim lakin onun dogum gununun olduğu donemde biz kavgalıydık(onun isteği uzerine ara vermiştik )ben de o yuzden ona hediye yapmadım derhal anlattığım gibi koşul duzgundu buraya dek hersey guzel bu hafta onun imtihan haftasıymıs ve o yuzden azıcık gergindi ve başlıca ağız dalaşı burdan koptu bu bi gece nerden aklına geldiyse hediyem nerde diye baslayan bir cumleyle işte ben seni özel biri zannetmilştim sende benzer cıktın hediyemi 3gun içinde istiyorum dieyerek beni 10dk her tarafında azarladıbuda cilalı ben durumu halletim ve bugun hediyesini kargoya verdim lakin bu sabahki msn konusması beni soke ettiben yazısmanın bir bolumunde ben seni cok ozledim dedim(giderken o bilgisayar dersi oldugu için okuldan giriyodu sanırım)ve cvp tıpkı bu biz seninle cıkıyomuyuzki benimle bole konusuyosun dediben birincil once saka zannettim ama ciddiyim biz sadece arkadasız dedi msnden cıktı aradım fakat acmadı bende arkadaslara danıstm ve 2 gun(armağan eline ulasıncaya değin)aramamaya karar verdim sizce bu kız ne yapmaya calısıyor onu cok seviyorum lakin beni bole cıkıslarıyla cok uzuyo kafam girift ne yapmalıyım yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum
tecrubelerinizi lutfen paylasın

Üst Alt