Son Konu

Aşık olduğum kişi ile durumum . Çok Kötüyüm ..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaşlar , arkadaşlar ben 17 yaşındayım son senemde yeni 1 liseye devretmek zorunda kaldım Şimdi burada aşık olduğum birey sınıfımda yani Ilk gördüğümden beri hiç aklımdan çıkmıyor delicesine çok seviyorum onu Unutamıyorum

Takriben 25 Senelik ilişkisi vardı işte geçen hafta bitirdiler sebebini bilmiyorum fakat sorduğumda bir daha birleşmeyeceğim asla dedi bana , lakin kafamı kurcalayan şey 25 sene az bir zaman yok geri dönmesi olabilir yani ne kadar imkansız desede Arkadaşlar sevdiğim kız sevgilisiyle çıkarken biliyordu yani hissedip sormuştu birincil ilk önce red ettim fakat sonradan açıkladım ona durumu Unutmak istiyordum o zamanlar ama olmuyordu hergün sınıfta o gülümsemesi o hareketleri beni benden alıp götürüyor güya fazla bambaşka bişey birincil defa kendimi böyle hissediyorum Daha Sonra diğer bir kızla çıkmaya başladım ilk başlarda unuttum gibi geldi hiç düşünmüyordum yeni kız arkadaşımla falan konuşuyordum her zaman fakat daha sonra aklıma geliyordu ister istemez Ayrıldım kız arkadasimdan cunku bunu ona yapamazdım başkasına aşıkken onunla devam edemezdim , öyle biri değilim çünkü yaklaşık 1 ay sürdü bu ilişkim Şu Anda gelelim bugune o zamanlar Aşık olduğum kızın kuzeni de sınıfımda bu arada oda bana unut diyordu sil aklından yoksa acı çekeceksin fazla falan lakin nafile arkadaşlar kimse unutursun demesin çok değişik çok ayrı bişey bu Mutsuzmuyum hayır mutluyum onu düşününce ona bakınca içimden sevinç fışkırıyor lakin fakat o kavuşamayacağımızı düşündüğümdeyse ne siz sorun ne ben söyleyeyim Arkadaşlar derhal ne yapmalıyım onu elde etmek istiyorum lakin unut falan diyorlar Tipten kaybederim diycem lakin Yakışıklıyım yani o yönde bir problem değil popülerimde okulda tanıyorum birçok kişiyi Sorun nerde arkadaşlar yada yanlış zamanlamamı ne yapacağım hatırlamamak istemiyorum Sevmeye sürdürmek istiyorum lütfen takviye edin

Son Şart ( Son 12 Gun icinde kızla konustuklarim ) : Arkadaslar kiz bana su aralar ask hayatima ara vermek istiyorum dedi sana umut devretmek istemiyorum dedi , dedim ilerde 1 mucize olamazmı falan bilmiyorum dedi herkeze hiç diyorum sende hiç olarak bil umutlandırmak istemiyorum dedi yarın ne olacagımız emin degil dedi o yonde bisey soyleyemem dedi , Facebook'ta herkez yazıyor daha alçak doluyor gercekten sıkıldım bu durumdan anla beni diyor Bide benim askimi cocukluk aski olarak sanıyormus yani gelip gecici saniyormus ne yapacagimi bilmiyorum arkadaslar yardimci olun bu kızı kaybetmek istemiyorum o benim olmali fakat nasıl nasıl vazgeç demeyin lütfen arkadaşlar :

iyi forumlar yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt