Son Konu

ask bukadar acimasiz olabilirmi?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
herkese selamlar,

arkadaslar sizle basimdan gecen bir aciyi paylasmak istiyorum umarim yardimci olursunuz, ben bi kizla 3 ay 4 gun ciktim, onu gercekten cok sevdim, her ne kadar kisa bir surede olsa insan bi tututldummu oyle seviyorki ve halada seviyorum ve onu bu yuzden kaybettim sanirim, cok simarttim, bir gun tartistik ve benden ayrilmak istedigini soyledi ve ayrildik, baslarda oda unutamadigini emin ediyordu bi sekil, sonradan ast pisman oldum ve barismak istedim kabul etmedi, benim hatalarimda oldu onunda oldu, lakin sevdigimi biliyor ve halada biliyor, ayrilali nerdeyse 6 ay oldu ve ben bu sure icerisinde barismak seve seve kendimi cok kucuk dusurdugumun kanaatindayim, 2 kere denedim barismayi lakin kabul etmedi, bir zamanlar benimle cikmak icin can atan cikma önerge etsin diye agzimin icine bakan kiz simdi kendini kralice zannediyor ve hicte onun umrunda degilim, ara sıra keske azıcık daha sert davransaydim diyorum ama sevdigimdi yapamadim simdi pismanim, en cok koyanda bana onu bukadar sevmeme ragmen bana eziyet cektirmesi, eyvallah katlaniriz diyelim, fakat bu seferde aklima bir baskasiyla cikacagi ihtimali geliyor ve ozaman kafam duruyor iste, ben ona bu dek iyi davranirken iliskimizde o niçin boyle yapiyor? arkadasinin sozunu dinliyor bide sanirim, arayi bozan biri var yani, bide ilk erkek arkadasiyim, yardimci olursaniz bu konuda cok sevinirim, acaba ilerde bir pismanlik duyarmi duymazmi ve yorumlarinizi alim lutfen, tesekkur ederim

Üst Alt