Son Konu

aşk sozleri kısa etkileyici

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Etkileyici 2019 Aşk Sozleri

2019 Etkileyici Aşk Sozleri,Mesajları

Ruyaların en guzelini gorurken tanrının sana gonderdiği meleklerin kanatları o kadar buyuk olsun ki en masum anında bile sana kimse sana zarar veremesin

Kucuk kelebeğin tul kanatlarının pırıltılı tozları parmak uclarıma karıştı onlar oradan ne zaman ucarlar sen yureğimden ne zaman?

Bazı aşklar okyanus gibidir gormesen de sonunun bir yerlerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimiGormesem de sonunu biliyorum sonsuza kadar bitmeyecek

Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, kalbin icimde ve ruhun bedenimde olduğu surece seni sonsuza kadar seveceğim

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olurda şu kalbim bir tek aşık olamaz

Sen kocaman collerde bir kalabalık gibisin,Kocaman denizlerde ender bir balık gibisinBir ısıtır,bir uşutur,bir ağlatır,bir guldurur;Sen hem bir hastalık hem de sağlık gibisin

Bir gun hayatin butun guzelliklerinden vazgecip olume sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmayan olum olduğunu gostereyim

Dostluk,guzellik ve sevgi kavramlarımın sozluk anlamlarını değiştirmek mumkun olsaydı ben senin isminle değiştirmek isterdim

Gunu gece olsun diye yaşıyorum, Cunku gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum cunku sen hep benimlesin, Hayallerimde ve kalbimdesin,cok uzaklarda olsanda, zamana yollara inat

Sana doğru bir kelebek ucurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir opucuk kondurdu Hissettin mi? Sevgilim seni cok cok seviyorum

Sen engin acılarla kavrulan bicare yureğimde, sevgi dağının doruğundaki erişilmez buzulu eriten KIZIL GUNES

Sen desem seni bilirmişim Sen diye bir desen cize bilir misin Bir mesken bulamadım kendime Buyuk aşklar vardır bilir misin

Eller bana kalpsizsin diyorlar, doğru cunku kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar!!!

Seni her ozlediğimde kalbime bir yıldız ciziyorum Seni ne kadar mı ozledim? Artık kalbimde bir gokyuzum var Cunku seni seviyorum

En derin mutlulukları cicek gozlerine, En icten sevgileri sımsıcak yureğine bırakıyorum Eğer bir kum tanesi bir opucukse,sana tum kumsalları armağan ediyorum

Seni ne kadar sevdiğimi oğrenmek istersen yere dusen her yağmur damlasını tutmaya calış; tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa;benim sana olan sevgimdir

Aşk gunah olmayacak kadar masum,kole olmayacak kadar ozgur,ulaşılamayacak kadar derin,unutulmayacak kadar yakın,Seninle yaşanacak kadar ozeldir

Camların buğusuna yuzunu cizdim,damla olup avucuma duştuler,onları defalarca optum ama Senin hasretini dindiremediler

Bugun dunyayı istediğin yere boyayıp,bu rengi insanlara tum sevginle dağıtKendini Sevginin bir rengi diye tanıt; cunku senin varlığın Sevgiye en buyuk kanıt !!

Gecenin guzel yuzu yureğine dokunsun,kabuslar senden uzakta,melekler başucunda olsun;Guneş oyle bir gune doğsun ki!!Umutsuzluklar dunde kalsın

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve duşunuyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken cekiyorum en cok hasretini!!

Yıllardır sevgimin oyle cok muhafızı ve oyle cok duşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım Ve inan ki seni seviyor olmak bile buyuk bir nimet benim icin

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına

En guzel deniz gidilmemiş olandır,en guzel cocuk daha buyumedi, en guzel gunlerim seninledir ve sana soylemek istediğim en guzel soz daha soylenmemiş olandır: Seni Seviyorum

Bir ilk gibi yaşayacağım icimde,kalan son sevgi parcasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım olsem bile ellerinde

Omrum seni beklemekle gececekse ve olum seni beklerken gelecekse bil ki seni orda da bekleyeceğim

Üst Alt