Son Konu

Aşka dair en güzel msn nickleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
29
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Aşka dair en güzel msn nickleri uzun msn nickleri uzun aşk nickleri msn sözleri aşk nickler 1 o kadar güzel sözler varki aşk adina söylenmişBu sayfaya hangi sözle başliyacagima karar vermem fiilen şiddet olduBir çogunuz bu sözü birincil defa okuyacaksiniz çünkü özel bir sözSahibi kendini biliyor 1 1 Eğer yaşamasaydın, söyle bana kimin için yaşardım? Geçerken kollarının arasında uyumuş kalmış, ümitsiz ve pişman olmadan 2 Kirletirken incitirken sokaklar düşlerimi, örseleyip yok ederken yaşamak yüregimi, içime saklan her zaman orda kal Her solukta duymaliyim seni Umudumda kal, umrumda ol Sensiz anlamsizim bitanem 3 Eğer birini hatırından çıkmak istiyorsan onun adını kumlara yaz sabehleyin dalgaların ve fırtınanın onu sildiğini göreceksin; eğer birini seviyorsan kalbine yaz fakat hiçbir kasırga veya dalga onu silemesin! 4 Karanlık, içine beni bile alamayan küçük dünyamda bir ateşböceği değin eksik ışık versen de, tek ışığımdın biliyor musun ? Nereden bilirdim yanında yaklaşıp, değmek istediğimde parlayıp beni küle çevireceğini ? 5 Sensiz saadet neymiş tatmadim, bilemem ancakAlnimin yazisiydin ne yapsam silemem oysa! Seni, uzak hoşuna gitmek aşklarin en güzeli Aliştim hasretine gel desen gelemem ancak 6 Hani gözler vardır ya sözleri anlatır, hani sözler vardır ya gözleri ağlatır, hani hatıralar vardır ya değeri geç kavranabilir; bir de aşk vardır ya seni anlatır 7 Aşk dudaktan çikan bir kelimde degil gözlerden akıcı yaştirMaksat bir sevgili ugruna ölmek degil ugrunda ölünecek bir sevgili bulmaktir 8 Bu akşam ölürüm beni kimse tutamaz sen bile tutamazsin, yildizlar hiç tutamaz, bir uçurum gibi düşerim gözlerinden gözlerin beni tutamaz, düşlerinde büyürüm büyürüm, kabus olur olur, ölürüm Bir şiir yazarim bir türkü söylerim, bir sen olurum bir ben ölürüm, bu akşam ölürüm sirf senin için! 9 Hoşuna Gitmek bir sanattır,cümbür cemaat sevemez çünkü cümbür cemaat usta değil! 10 Eğer gün kazanç de beni sevmediğin hissine kapılırsan, yalnızca sana olan sevgimi yeniden düşün 11 Öyle bir aşk isterim ancak hiç yaşanmamiş olsun, Pek bir söz söyleyeyim ancak hiç söylenmemiş olsun, O Kadar bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun 12 Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının bütün ortasından vururdumBir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte derhal söylüyorum SENİ SEVİYORUM! 13 Aşk, sonsuza dek hoşçakal dedikten sonradan tekrar karşilayacagini bilmektirBir anlamda kaderdir ve bu ugurda feda edilen herşey kutsaldir 14 Seni Aldatacak Kadar Alışılagelmiş İse Yüreğim Yüreğimi Parçalayacak Kadar Asildir Ellerim! 15 Çöldeki Tek Göl Olsan Bile Seni Yaşatmak Için Hergün Aglarim ! 16 Aşkti o! Degiştiren bütün gecelerimi Aşkti o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen 17 Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayi ve unutulmanin acisini ögrettiler fakat seni bana unutturmayi asla ögretemediler 18 Adı var kendi yoklardan bıktım adı var kendi yahut ben de yokum! 19 Onunla her şeyi paylaşmak zevkinden mahrum kalinca ,hiç bir zevki tatmamaya karar verdim 20 Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur! 21 Güneşsiz bir sabahtan, aysiz bir gece, dikensiz bir gül, yapraksiz bir dal, yagmursuz bir kiş, aglamamiş gözler, sevgisiz bir kalp, sütsüz bir bebek, susamış bir tarla, ebedi bir hayat, kavgasiz bir dünya bundan başka seni HOŞLANMAMAK olası degil KATIYEN! 22 Güneşin dogdugu da bir gerçek Battigi da Kalbimin attigi da bir gerçek, günün bittigi de Ne çikar bütün gerçekleri saysak bir bir Seni Seviyorum ya, iste o en büyük hakiki 23 Seni ne zaman unutacağımı sorma,çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum 24 Dehşet uçurumlara ayrılmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim bedenimiAma içimde sen varsınYa sana bir şey olursa?!! 25 Bazı anlar vardır ki hiç bitmesin istersin Bazı günler vardır seneler sürsün istersin Bazı kişiler vardır sevmesini istersin Kimi düşler vardır gerçekleşmesini istersin Yıldızlara bakıp onu düşlersin, keşke beni seviyor olsa dersin! 26 Dünya'da iki tane âmâ tanıdım Biri senden başkasını görmeyen ben, öbür de beni görmeyen sen! 27 Yağmuru sevdiğini söylüyorsun, yağmur yağdığında şemsiyeni açıyorsun Rüzgârı sevdiğini söylüyorsun, rüzgâr estiğinde pencereni kapatıyorsun; korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun 28 Sana defalarca seni sevdiğimi söylemek için kendimle yaptığım uğraş aslında bir faninin ölümden kaçması gibi bir şeydi ve sen adını söylemeye kıyamadığım; sen sevgimin, aşkımın, canımın katili sen acımadan salladın orağını Ancak ben seni ölesiye, doyasıya taparcasına sevmeyi düşlemiştim sana bi tane bile bitanem diyememek bitane kuş kadar canı benden alıyor ve sana son nefesimde haykırıyorum SENİ SEVİYORUM! 29 Seni yüz birey seviyorsa bilki içlerinde ben de varim Seni 10 kişi seviyorsa onlardan biri benim Seni bir kişi seviyorsa o benim Eger seni hiçkimse sevmiyorsa bilki aşkindan ölmüşümdür! 30 Kapanır bir devrin kadınlarına görkemli birim, yaz bahçelerinde hoyrat bir rüzgârdır vefat 31 Bin sene ömrüm olsaydı bin sene seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin sene daha isterdim 32 Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşu boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler lakin yanildilar Benim ilk ve tek aşkim sendin ve böylece kalacaksin! 33 Eğer beni daha artı üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n'olursun unutmak doğanın en hoş armağanı insana Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak! 34 Bilmezler yalnız yaşamayanlar nasıl nefret verir sükunet insana; insan nasıl konuşur kendisiyle; nasıl koşar aynalara Bir cana hasret, bilmezler 35 Bir göz yaşi akittim ugrunda tekrarYine seni animsadim ve agladim Ama son gözyaşlarimSanma ama seni unuttugumdan! Seni ölene dek sevicem derdim ya daima laf sevicem o belli başlı kadar! 36 Bırakıp gittin beniSeni unuttum sanma, vakit alışmayı öğretti belki fakat unutmayı katiyen 37 Bundan Böyle günlerim günlerden uzun Gecelerim gecelerden yalnız Seni sevdiğimden bu yanlamasına Her acıyı tattım, her çileyi çektim, hayatın her cilvesine alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım Hemen anlıyorum: Acıdan, hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana Yıkılan hayallerime, yokolan geçmişime, kaybolan geleceğimeAğladım çocuklar gibiNe eyvah olanlar defalarca bana oldu Ümidim, hayalim hepsi kayboldu Sayende hayatım tarumar oldu! Oturup ağladım 38 Hissetmediğin hisleri hissettiğin zaman hissettiğin his aşktır 39 Sevgiyi göstereceksin dostum, anlatmak yetmez Sevgiye dokunacaksın dostum, göz önünde bulundurmak yetmez Sevgi ağzında olacak dostum, gönlünde yetmez Seveceksin dostum, seveceksin! Ayrıca de öyle çok seveceksin oysa 40 Benim tüm dualarım seninle Sen bir ömür boyu mesut olasın diyeYalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye 41 Uzaklık ufak sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir Tıpatıp rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi 42 Bir gün sen de beni ararsınBir hasret seni yakar, çılgın bir istek sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil hatırlamamak seni, kaçsamda kovalar hatıralar beni manâsız hayallere sarılır gibi kolaymı hatırından çıkmak biranda seni 43 Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yrın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek! 44 Sevgiyi sır gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerdenSevgi bulunmaz değildir elbetteLakin bulduğun her sevgi aradığın değildir birtanem 45 Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdimGözlerinde dogup, hoş yanalarinda süzerek ayırmak ve en sonunda simsicak dudaklarinda kurumak için 46 Sus söyleme birşey söyleme artik Sus söyleme herşey düşüncesiz artik Bana düşen dönüpte gitmekSonunda elimde kalan bir avuç hüzün ve üzüntü Yeter yeter söyleme, söyleme artik Kelimeler kanatir yarayi, gözlerin anlatiyor: Mutlu aşk yoktur, yoktur! 47 Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam! 48 Şimdi biz neyiz biliyor musun? Akip giden zamana göz kirpan, birbirine uzanamayan yorun yildizlar 49 Bu değin basit mı be arkadaşlık! Çağrıda Bulunmak bu kadarmış Elbet arayacak elbet soracaksın fakat o süre ben olmayacağım! ELVEDA 50 Vur hançeri kalbime kalbim kana bulansın, inma fazla derine çünkü orda sen varsın 51 Ölürsem şaşirma, ölebilirim Ölürsem aglama, yine gelirim Ölürsem üzülme, yaşiyacagim Ölürsem umma, geri dönemem Ölürsem ölme sensiz edemem! 52 Günlük hayatın sıkıntısından azıcık silkeler insanı Herşeyin benzer olmasında kişiyi bedenin ve aklın dışına çıkarıp duvara yapıştırır Sanırım içmek; ertesi sabahtan bitmiş hayata dönülebilen ve hergün tekrarlanabilen bir intihar biçimi 53 Upuzun bir aşk bizimki Sanki upuzun bir akarsu gibi Başlangici sen, bittigi ben lakin uçlari hiç birleşmeyenAyri degiliz fakat uzagizBirleşirsek belkide ayrilamayiz 54 Senin yanına olunca her şeyi unutup bir hayal aleminde yaşıyorum, refah doluyorum, mutlu oluyorum Gönlüm bir pınar gibi akıp gidiyor, olmayacak umutlara kapılıyorum ve anlıyorum ben asla ayrılamam Bunu anladıkça üzülüyorum hatta ağlıyorum 55 Aşk bu mu? Aşk aci mi? Acitir mi? Incitir mi? Aşk bunu bana yapmaya zorunlu mu? 56 Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve özgür Aşkım için hayatımı feda ederim fakat özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim 57 Seni seviyorum diyen dillere yok, senin için dertli gözlere inanmalısın! 58 Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım; rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım fakat onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım! 59 Apansız uyanırsan gecenin bir uygun, gözlerin uzun uzun karanlığa dalarsa, bir sıcaklık duyarsan üşüyen ellerinde ve saatler gecikmiş zamanları çalarsa bil ancak seni düşünüyorum 60 Bir uçurumun önündeyim bir adım atsam uçacağım hayallerimle gökyüzüne, karışacak göz yaşlarım bir acayip hüzüne, bir tek pişmanlığım kalcak geride Seni Sevdiğimi söyleyemedim yüzüne! 61 Acaba beni seviyor mu?sorusu bir kadına çok heyecan verirSevildiğini öğrendiğinde bu kez yeteri dek sevilip sevilmediğine takılır aklıFakat bilmiyorsunuz hiçbir kadın yeteri kadar sevilemezŞunu bilmeniz gerekir: tanrı erkeklere yaşanan günü, kadınlara ise geçmişle yarını armağan etti 62 Bir şafak vakti dudaklarimda tebessüm kalbimde içten aci veren bir sizi ile uyanirim rüyalarimdan Dudaklarimdaki gülüş seni rüyamda görmemin, kalbimdeki sizi ise sensizligin işaretidir Melek yüzün canlanir hayalimde, bebek dek günahsız bakişlarin O lahza sanki hançer saplanir ilginç yüregime vefat etmek isterim o lahza Güneş süzülür penceremden, odam aydinlanir lakin gönlüm daima karanliktir 63 Sanmaki dönerim bundan böyle geriye doğru, bu sana aşkımdan en son hediye, beni hatırlayıp ağlarsın diye; kapına kırmızı bir gül bıraktım 64 Bir gün gelip soracaksın tanrınımı seviyosun benimi diye ve ben tanrımı diyeceğim sen de küsüp gideceksin ve bilmeyeceksin ama tanrım sensin! 65 Ne zaman sağır bir usta kristal bir zemin üzerine düşen bir demet gülün sesinin resmini çizebilir o süre sevgimiz biter 66 Eğer bir gün ölüme gitmek istersen bana gelki sana sensiz olmanın vefat olduğunu anlatabileyim 67 Buzdan evimiz, şekerden sevgimiz, tuzdan hayallerimiz vardi Bir gün ne oldu biliyor musun? Yagmur yagdi! 68 Sensizlik bir ok gibi canıma saplanmalı, coşmalı yanardağlar kasırgalar kopmalı, aşkın bir zehir gibi kanımda dolaşmalı, şüphesiz aşk dediğin böyle olmalıBen imkansız aşklar için yaratılmışım, ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı, kayboldum kuytusunda yanlızlıkların, yaşadım en karasını sevdaların 69 Senden önce bir sevgim vardı desem yalan olur, koynumda kokun ruhumda hüzünüm senden önce sevdim desem yalan olurGöğsümde başın, gönlümde aşkın senden önce taptım desem yalan olur Bilmedin sen kıymetimi desem yalan olur Bilmedin sen sevmesini desem yalan olur Varlığımda yokluğumda sensiz yalan olurMutluluğum mutsuzluğum sensiz yalan olur Gözyaşlarım gülmelerim sensiz yalan olur Duygularım umutlarım sensiz yalan olur 70 O Kadar inançlı yaz oysa onu, ne silmek mümkün olsun ne gizlemek gün ışığından Yıksalar bile yazdığın duvarı yine de okunsun boşluktaGeçsin başlıklardan ellereEllerden duvarında tüm sokakların 71 Sevdiğimiz zaman aşk o kadar büyüktür ki, bir tam olarak içimize sığmaz, sevdiğimiz insana doğru yayılır 72 Erkekler kadınların birincil aşkı, kadınlarda erkeklerin son aşkı olmak isterler 73 Gökyüzü benim için ağlıyor, gözlerim ümitsizce SENİ arıyor, dudaklarım SENİN ismini sayıklıyor, kollarım SENİ sarmak istiyor ve SEVGİLİM kalbim SENİN için atıyor 74 Arzular diğer şey hatiralar diğerGüneşi görmeyen şehirde söyle nasil yaşanir? Düşünme, açlık et sade!Dokunsam kizarmisin? Sesin o kadar tatli ancakBekliyorumÖLe bir havada gelki sözünden dönmek olası olmasin 75 Eğer Bir Gün Adını Anarken kısılırsa Sesim Hasretinden, Kapanırsa Gözlerim Aşkından, Durursa Kalbim Bilki Ben Yanlız Seni SEVDİM 76 Yanıldığımız sürece aşığız; her zaman yanıldığımız için her zaman acı çekeceğiz; yanıldığımız sürece seveceğiz; sonra yanıldığımızı anlayacağız ve gidip bitmiş yanılacağız!!! 77 Sensiz olmuyor, yerine konmuyor; kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarına; adını camlara yazdım, okunmuyor! 78 Hür uçsuz bucaksız bir ülke, sevgin ışık tutmazsa yolumu bulamam amaSevgi, uzansam dokunacak dek yakın dostlarım olmazsa neye yararki 79 Sen uyuşturucuya benzersinIkinizde bagimlilik yaparsiniz ama aranizdaki tek ayrım o damara girer sen ise benim kalbime girersin ve bi daha da çikmazsin 80 Adını yoldaki taşlara yazdım, buğulu camlara resmini çizdim Kıskandım kederi, gelene vurdum Ümidim dağların ardında kaldı, yüzüne yüz sürmek mahşere kaldı 81 Nasıl etsem bir yolunu bulamıyorum, seni bir başkasından soramıyorum, ne yapsam içimden atamıyorum, aşkın hasretinde öldürür beni! 82 Ben ne sevdalar gördüm söylenip söylenip bittiler; ben ne sevdalar gördüm hiç bilinmediler fakat sürdüler 83 Uzak diye birşey değil, paylaştigimiz gökyüzü kavuşturuyor bizi! 84 Yaşadiklarimdan ögrendigim bir şey var: Yaşadin mi büyük yaşayacaksin, irmaklara, göge, bütün çevrene karişircasina Çünkü ömür dedigimiz şey, hayata sunulmuş bir armagandirVe yaşam, sunulmuş bir armagandir insana 85 O sevdi, sonunda kendi kendini bulduNe var oysa, insaların büyük çoğunluğu kendi kendilerini KAYBETMEK için severSevilmek sevinç değildirHer insan kendi kendini sever;lakin mutluluk bir başkasını SEVMEKtir 86 Verdiğin bütün acılara dayanıyorsam;seni özlediğim içindirBeklemenin dehşet zehiri öldürmüyorsa beni;seni özlediğim içindirYaşıyorsam;içimde umut varsa,yine seni özledeğim içindir Seni bunca özlemesem;bunca sevemezdim ancak! 87 Eğer bir gün seni ne dek sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say! 88 Yokluğunda varlığını özlemem gerekirken; varlığında yokluğuna hasret bıraktın! 89 Ölümsüzlük seni tekrarlamaktır bir bakımaBir açıdan seni görmektir zamansızlık, bir diğer açıdan senden uzaklaşmaktır Ve tarifi olmayan tek şey sensizliktir 90 Yalvarırım Tanrım,bütün yaprakların döküldüğü,tüm çiçeklerin solduğu pek bir güz akşamı alki canımı,sadakatsiz yar mezarıma koyacak bir gül bile bulamasın! 91 Seni;güneşin batişini seyrederken görüyorumSeni;yagmurun akişini dinlerken duyuyorumSeni; yollarda dolaşirken hayal ediyorumInan,inan oysa seni seviyorumAkangözyaşlarim durmak bilmezse; şu yalan dünyada yüzüm gülmezseSeni Sevdim Diyenler Çekip GiderseBuda Geçer Birtanem Boşver Üzülme 92 İnsan Güzel Bulduğunu Değil; Sevdiğini Hoş Bulur 93 Sen beni sevmedinSevseydin gelirdin Dünyanın bir ucuna Özleseydin arardın bekledim hep gereksizceHer hatayı yapardın Aşık olsaydın!!! 94 Karanlığın içinde kaybolup duran sen kimsin sen benim misin sustun söylemedin zaman zaman yüreğime aydınlıklar saçan ben kimim ben senin miyim sustun söylemedin (Bir su tünelinde parlayan güneşimsin bir buğdaY tanesinde kaybolan düşümsün) 95 AÇIK ARTTIRMA: Beni böylece sev böylece arttır oysaHep senin üstüne kalayım!!! 96 Bir gün hoş gözlerin yaşlarla dolarsa deme bana sen yaktinSen kendi isteğiyle yandin!! 97 Derin ve tutkulu sevKalbin kırılabilir fakat hayatı dolu batmış yaşamanın tek yoludur 98 Bir kırçiçeğinin taç yağrağına umut yazıyorumNice soğuk gecelere direniyorda,bir sözünle kırılır diye korkuyorum 99 Kalbinde biraz sevgiye yer kalmışsaßul,sev,sevecek insan eğer kalmışsaAşıklara sor,aşığın artar değeriArtar,ama insana layık kalmışsa 100 Ne hasta bekler sabahı , Ne taze ölüyü kabir, Ne de şeytan bir günahı , seni beklediğim dek Geçti istemem gelmeni, Yokluğunda buldum seni, Bırak vehmimde gölgeni ,Gelme artık neye yarar 101 Durup yok yere ağladığın oluyor mu?Daha Sonra özlemin alevler gibi fışkırıyor mu her yerinden?Akşama yakın saatlerde bir efkar basıyor mu içini?Onu çiçeklerden kuşlardan bile kıskanıyor musun?Yokluğunda dünya sana zindan oluyor mu? Seviyorsun o vakit 102 Hemen Yoksun Seni Diledigim Gibi Düşünebilirim Tutar Ellerini Öpebilirim Uzun Uzun Kimseler Ayiplamaz Beni Yoklugunda Seni Sevdigimi Anlayamazlar Bütün Işiklari Kaldirip Attim Bir Kenara !!! Anliyor musun?Gökyüzü Güneş Olsa ,Sensiz Karanliktayim 103 Biz İsYanKâr soKaKLarda büyüdük güLüm, anLamayIz senİn gibi BaLLı ekmek yemeĞi Biz 10 ya$ında dünyaya , 18 ya$ında kasıp kavuran a$kLara Isyan etMi$iz, BiLmeyiz kaygan pisTte dansetMeyi, Satmayız on kuru$ İçin, bize haKKı oLan sevenLeri 104 Ipek böceği örerde kozayı İçine hapseder kendini bilir misin? Suçun yok bunda senin Yokta bilmezmisin, ipekler her zaman senin için 105 Dünyadaki herkes için herhangi birisin ama herhangi biri için dünyalara değersinNe yazık gönlümde esirsinCezan bir ömür sevilmek hemde sevildiğini hiç bilmeden 106 Seni dikkate almak güzel ümit verici şeyDünyanin en hoş sesinden en hoş şarkisini kulak vermek gibi birşeyFakat artik ümit yetmiyor bana; ben şarki anlatmak istiyorum! 107 mehtap göz süzüyor nazlı gecede, aşıklar sarhoş iken o mehtaplı sahilde, gönlümün bahçesinde senden uzaktan bir yerde, hasret sarmaşığı yeşeriyor git gide 108 Bana '' Seni Seviyorum '' diye yalanda sölesen,, bu yalanı dünyanın tüm gerceklerine değişmeye razıyım 109 Biz ikimiz bir gül gibiyizgül dikensiz yapamazsadikende gülden vazgecemez 110 Gökyüzünde yıldız fazla ay bi taneYer yüzünde insan çok sen bir tane 111 Uçurumun kenarından olsan bile sırf bu dünyaya inat GÜLÜMSE!! 112 Bir uçurumdan yuvarlanıyorumtutunacak tek dalım sensindüşmekten yok seni kırmaktan korkuyorum 113 Gözyaşı Dökmek istiyorsanız asla yapmayınÇünkü, bir yerlerde yalnızca sizin bir gülüşünüz için yaşayan birileri mutlaka vardır  

Üst Alt