Son Konu

Aşka Geldi! Adnan Oktar'ın Son Halini Gören Ünlü Kediciğin Yaptığı Paylaşım Dikkat Çekti

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

‘Suç işlemek maksadıyla örgüt kurma’, ‘çocukların cinsel istismarı’ ve ‘cinsel saldırı’ üzere cürümlerden 1075 yıl mahpus cezası alan Adnan Oktar'ın cezaevinde çekilen son manzarası toplumsal medyada gündem olmuştu. Oktar'ın son halini gören beğenilen kedicik Yasemin Kiriş yaptığı paylaşımla aşka geldi.

Adnan Oktar, 2018 yılında beraberindeki 176 kişi ile birlikte ‘suç işlemek emeliyle örgüt kurma’, ‘çocukların cinsel istismarı’ ve ‘cinsel saldırı’ üzere birçok hatadan tutuklanmıştı.

İlk ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen Oktar, aylık gelirinin 3.500 lira olduğunu tabir eden Oktar ayrıyeten 'Geniş bir arkadaş grubum vardır' demişti.

1075 yıl 3 ay mahpus cezasına çarptırılan Oktar, bunun bir kumpas olduğunu söylemişti.

Aylar sonra ise Gazeteci İzzet Çapa Edirne Cezaevi'nde yatan Oktar'ın son halini toplumsal medya hesabından paylaştı.

Oktar'ın boyalı, uzun sakalları ve saçları dikkat çekti. Toplumsal medyada gündem olan imgesine ünlü isimlerden de yorum gecikmedi.

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, "Acaba plastik cerrahi uzmanı da ceza almış olabilir mi? Yalnızca sordum, berbat bir niyetim yok" yorumunu yaptı.

Adnan Oktar'ın ünlü kediciklerinden olan ve bir mühlet cezaevinde kaldıktan sonra tahliye Yasemin Ayşe Kiriş de Adnan Oktar'ın fotoğrafını paylaşarak aşka geldi.

Kiriş, Facebook hesabında yaptığı paylaşımda "Seni çok seviyorum. Varlığın, sevgi gücün, samimiyetin, hoş ruhun, asaletin, inceliğin, cüretin, dostluğun, Allah aşkın…Ve Allah'tan sana lütuf bu heybet gençlik keskin güzellik… Çok özledim" tabirlerini kullandı.

Bu insanların hala akıllanmaması çok şaşırtan... Siz ne düşünüyorsunuz?

Üst Alt