Son Konu

Aşkla İlgili Sıkıntım...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaslar Sevgilimdein 2 hafta önce ayrıldım 2 yıldır cıkıyoruz yani herşey 4 4 lük tabikide ara ara kavgalarda ediyorduk son 1 aydır cok tartışma etmeye basladık zaten her kavgada ayrılır barısırdık yani gücenmiş barıştırma dargın uzlaştırma dı hep ben onun beni affetceğine inandım oda her zaman benim onun peşinden geleceğime inandı neyse en son baya kötü bir ağız dalaşı ettik ayrıldık ben yanına gittim seni sevmiyorum istemiyorum göremiyormusun vs vs dedi ben birazcık yalvardım neyse 2 günde gittim beni görür görmez sinirleri tavan yapıyor benden kurtulmak için ailemi aradı oglunuzu basımdan alın vs vs gibi yani 2 yıllık sevgi böyle bitermi arkadaslar ben anlamıyorum 5 6 gün daima gittim yanına fakat sonuç hep aynı cidden bukadar cok severken böyle terketmesi sacma deilmi işlenmiş kavgalar olurr eder lakin istemiyorum sevgim değil diyor 2 3 gündür gitmedim yanında bni ne soruyor ne diyor neyse bi abi bizim barışmamızı istedi ve ikimizi bir araya getirdi bende sordum niçin böyle değiştin anlat bileiym gibisinden sinirlendi küfür etmeye basladı bende kolundan tuttum cektim demir vardı bitane küt yerleştirdi kafama bayılmışımm hiç bana msj atmadı etmedi cok üzülmüşş canı cok yanmışş msj atcak gibi olmuş vazgeçmiş baskalarına o nasıl diye soruyormuş her zaman yani ben ne yapmalıyım sizce ? ama halada sunu diyormuş 15 gün içinde bitmiş gelcek yanıma diyormuşş :S sizden yardımmlarınız bekliyorum

anekdot: sunuda beliriteyim banan cok ilgi gösterirdi fazla bende ona cok yani biribirmize deliler gibi aşıktık her zaman birlikte zaman geçirirdik gezerdik ederdik cok şeyler yapardık tatile felan giderdik fakat aniden bire böyle olması cok gücüme gidiyor

Üst Alt