Son Konu

GüvenmemezLik ve Girift Durum ):

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar ben başlıyım hikayeme

c 4 ben kızla 2 senedir cıkıyorum 2 senede toplam 2 3 defa felan ayrıldık sebebleri ise 1olan alışılagelmiş bişeydir ailesinden korktugu için bundan böyle büyüdü o sorun olmuyor 2si ben cok utanıyormuşum oda küçükkendi artık utanmada değil biraz war ama 3 biz arada bi kentparka giderdik benim manitanın ablasıda gelirdi daha sonra ablasıda manitasını arardı onlarda gelirdi lakin yanına 2 tane arkadaşıda gelirdi herneyse biz gezerdik fln 2 3 gün hep gitmeye başladık ve kız bana bundan böyle seni sevmiyorum başkasını seviyorum dedi utanıyorsun dedi bide bana :S bende kimi seviyorsun peki söyle durum bitsin dedim söylemiyorda lakin sonunda emrindeki ögrendim ablasının manitasının yanında gelen çocugun birine aşık oLmuş:S neyse öle böle kızdan ayrıldık msn actıgı zaman konusuodum sadece nasil gidio manitanla aran felan diyordum iyi gidio senini nasi gidio fln diyoduk işte öle böle derken 1 hafta daha sonra msn actı nasıl gidior kötü dedi heralde benim kıymetimi anladı neyse niçin kötü dedim ben seni utunamıyorum dedi seni seviyorum hala dedi ben buna cok şiddet bundan böyle dedim kaç kez ayrıldık dedim bide senin yaptıgın cok ayıp dedim sonradan kamera felan actı kamerada aglıyordu resmen onunla cıkmam için bana yalvarıyordu
kızın aglaması benim moralimi bozdu 2 senedir cıkıyorduk anında hatırlamamak muhtemel deildi unutuyordum ağır ağır fakat bana o yalvarışı benim içimi kan atlattı bende 1 2 hafta sonra teklif ederim felan diyordum
neyse 3 gün sonradan bana mesaj atmış Msj iSe ŞöyLe çocugun adını xxx diye söylüyecegim
:::::Seyit benim seninle cıkmam imkansız biz seninle kanki olalim xxx benden ayrılamazsın fln dedi bana lakin kanki oldugumunu xxx duymasın ikimiz içinde fazla fena olur demiş :S
benim anlamadıgım tek şey hem seviyormuş hem yalvardı lakin bu msj benim bi garibime gitti bide ikimiz içinde çok fena olur demesi :S o çocuk bana karınca gibi kazanç geçer sinirlendirdi beni biraz
Derhal arkaşaşLar ben bu kızın ne gerçekleştirmek istedigini böylece anlıyamadım fakat kızı seviyorum gibi utangaçsın dedi lakin utangaçta deilim elini tutuyorum herşeyi açık açık konuşuyorum sarılıyorum öpüyorum felan başka ne yapmamı bekliyor bu kız ayıptır söylemesi bu arada yaşım 15 kız 14
Kızın Ne yapmak istedigini ben öyle anlamadım yardımcı olurmusunuz arkadaşLar (c

Üst Alt