Son Konu

bi bakarmısınız arkadaşlar durum çok karışık =(=(

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
arkadaşlar benim bi sevgilim var ve 5 aya yakın kızla çıkıoduk ama ben son bir aydır kıza fazla zorlama yaptım fakat haklıydım kötü alışkanlıklara sigaraya,nargileye başladı :S o yüzden zorlama uyguladım ve sorumluluk alması gerektiğini söledim bundan böyle diğer erkeklerle eskisi değin takılamicanı söledim sigara falanda içirmeyince kız sıkıldı ve bayağa kavga etmeye falan başladık:S neyse ayrıldık barıştık ayrıldık barıştık derken en sonunda iyice ayrılmaya karar verdi snrada ben buna bayağa bi sövdüm tabi naapcan gidip bşkalarının ******su mu olcan sen benim hayatımı kararttın bende seninkini karartcam dedim(karartmayı nası yapıcağamı bilio tabi elimde çıplak fotosu ve öpüşürken çektiğimiz fotomuz var bunları babasına gösterdiim vakit işi biter çünkü düşünemiceğeniz kadar baskıcı bi aile) snra böle demeye hiddet kusmaya başlayınca dedi annem çıktığımızı öğrendi babamda öğrenirse biterim dedi o yüzden sana soğuk davranıodum dedibende bağlı evine gitememem için diosun demi triplerine falan girdimöğleyin görüştüm bunla dedim ayrılamassın benden bana bunu yapamassın(bide duygusal bi tavır yaptım) işte falan die dedi artık derslerime vercem kendimi kimseyle çıkmicam dedi işte bnde dedim zaten çıkamassın merak etme dedim buna izin vermem vermicemide gayet ii biliosun dedim snra işte hazır barışcaz dedi ve konuşmaya başladı ama soğuktu bana yine snra dedi işte telimi kapatmam lazım annem kızıo aralıksız msjlaşmama dedi ve kapadı teli bn bunun msn şifresini biliodum ve msn şifresini değiştirdiğini öğrenince heralde kandırdı beni ayrılcak falan dedim snra gittim evinin oraya bütün giricektim fakat aradı 27 kere aramışsın kapalıyken noldu dedi dedim bak dedim benden ayrılamassın yahut evine girerim falan dedim snra tmm merak etme aşkım seviorm ben seni dedi gecede msjlaşcaz dedi neyse gece oldu msj attı dedi msjlaşamicaz die ama genede sıcak davranıodu bana neyse zaten yorgundum uyumam gerekiodu o yüzden tmm dedim işte snra sabahtan msjlaşırken gene soğuk davrandı azıcık bnde dedim ya seviceksin beni dedim yada seviceksin dedim adam gibi davran falan dedimsnrasında herşey güzeldi ve buluştuk yakınlaştık hoş bi gün geçirdik lakin genede mutsuzum acaba evine gidip herşeyi anlatmamam için mi çıkıo benle

Üst Alt