Son Konu

Ayrildik fakat hala umut var mi ?? Konu Fazla karŞik gÖrİyİm sİzİ

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
benim 35 ayLık bir iLişkim vardı sevgilimle aram fazla iyidiAncak ben ona hiç güvenemiyodum çok sevdigim için pskolojik olarak onun hakknda fena düşünüyordumama ne vakit onu suçlasam daima o haklı çıkıyoduMesela 1gn cafeye gitmiştm onun faceye girdim çıktım eve geldigim zamn bidaha girdim ve kızın Face adresinden baskasına tanışma mesajı atılmışbende salak gibi sevgilime kızdımve int cafede açık unuttugumu arkadas vasıtasyla ögrendim yine manâsız vere işte en sonunda ayrıldgmz günün sabahnda yeniden buluştuk 10nmara gezdik öpüştk barıştık fakat o aksam yne yanlş anladım ödevim var bugece konuşmasak olur mubende hala benle konuşmak istemedigini anladım ah kafam ah kızı ve canına tak etti yapamayz dedi1hafta oluyo okuluna geleym son defa diyorm konuşalm AFFet büyüklüktür diyorm hadi gel yüzüme terketmek istiyorm de diyorm verdigi cevap şu YA BÖYLE KONUŞMANA DAYANAMIYORM OLMAZ YAPMA LÜTFEN TEKRAR TOPARLAYAMYZ acaba beni seviyor benden adım mı bekliyor yoksa en ince ayrıntısına kadar bitirdi mi ? Bide msn Nicki yapmş bana özelmiş (EGER BİRGÜN SEVDİGİNE YALAN SÖYLİCEKSEN BIRAK SEVDİGİN SANA GÜVENDİGİ DEK İNANSIN)ben bu msn nickinde ne yaLan söyLiym seni fazla seviyorm sen benim seni sevmiyorum dememe bakma gibisinden şeyler anLıyorm sahiden 10 15 dakika görüşsem emin bana döner de buluşmaya kendi istegiyle gelsin istiyorum takviye edin ne yapmalıyım geri dönmesi için bidde bu nick haknda düşnceLernz nedir

Üst Alt