Son Konu

Ayrıldıktan sonradan başkasıyla çıktım... Destek Lütfen

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Açtığım konu uygun olmayan başlık denilerek kapatılmış ben şu anda yeniden açıyorum yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Yaklaşık 15 yıldır çıktığım bi kız vardı Birbirimize çok bağlıydık Son birkaç ayımız fazla kızgın geçiyordu Ben ondan ayrılıyordum o aralıksız ağlıyordu ısrar ediyordu barışıyorduk En sonunda bi gün fazla kötü tartışma ettik ve ayrıldık ben fazla sinirlendim hemen ertesi günü başka bi kızın teklifini kabul ettim Eski sevgilim tekrar beni aramaya devam ediyodu ama ben yanıt vermiyodum 1 hafta daha sonra hatamı farkettim ama eski sevgilim face şifremi biliyodu geçen gün girmiş ve biriyle ilişkisi var yazısını görmüş Bana mesaj attı haklı olarak ağzına geleni saydı

Çok pişmanım çok büyük hata yaptım nasıl böle bişey yaptım bilmiyorum Kız iki dünya bir araya gelse artık olmaz dedi Şu lahza çok acı çekiyorum Dediğim gibi nasıl böyle bişey yaptım bilmiyorum Herşeyi söylerdim kavga ederdik fakat bunu yapmazdım Bugün yine mesaj attım bi iki cevap verdi artık fazla geç diye sonra da bana mesaj atma bu şekilde unutmamız daha kolay olur dedi

Durum bundan ibaret arkadaşlar Kendimi affettirmek istiyorum Hernekadar bi hata yaptıysam da ben onu hala seviyorum Sizce ne yapıp onun gönlünü alabilirim Aklınıza gelen tüm fikirleri söyleyin herşeyi yapabilirim onun için

Üst Alt