Son Konu

Ayrılık sozleri Yeni

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayrılık sozleri,Yeni ayrılık sozleri

Bırak bu sevgimiz tertemiz kalsın sen benim icimde kanayan yarasınbir gun gelir belki beni anlarsın donup te yuzume nasıl bakarsın

Bırak yanın da olayım, sana sevgimi anlatayım baktın olmadı,olumum kanıtlayacaksa sana olan sevgimi,senin icin olmeye ben coktan razıyım

Biraz buruk bir duygu yuklenirse yureğine gozlerin takılır kalırsa uzaklara hele kulakların deli gibi cınlarsa zamansız,bil ki bir yerlerde ozleniyorsun

Bir gun bensiz bir yerde ağlarsan her duşen goz yaşında beni hatırla hafifce yağan bir yağmurda saclarını okşayan her damlada beni hatırla hic aşık oldun mu diye soran olursa olmadım derken beni hatırla seni sevdiğimi daima hatırla

Bir gun sende seversin Bir gun sende ağlarsın O zaman ben gelirim aklına Belki geri donmek bile istersin Ama vakit cok gec olacak Elimde değil seviyorum, ozluyorum Hep de oyle olacak

Bir gun sevgilim sordu Aşk nedir diye biraz zaman istedim duşuneyim diye Ertesi gun gordum onu bir başkası ileKulağına fısıldadım AŞK izdi raptır diye

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol

Bitmesin isterdim umutlarımızBitmesin isterdim duygularımızNe cıkar sel olsa goz yaşlarımızHer şey bitti artık bil bundan sonra

Biz ayrıldık ama şunu unutma yaşadığın şehirde beni sana hatırlatacak cok şey varBaktığın her yer,gorduğun her nokta ve ayak bastığın her toprakta benden bir şeyler varİşte unutamamamın sebebi de bucunku bu şehrin her noktasında bizim anılarımız yaşıyor

Bu duvarlar duysa hıckırığımı belki beni anlardı kalbimde bir umut gonlumde bir alev beni unutana soyleyin beni unutanı ben unutmadım elbet donecek ya donecek yada bu kalp onsuz olup gidecek

Bu gece ruyama gir gizlice sımsıkı sar op kokla iyice sonra isyanlar savur kufret guzelce ve sonra cek git gitmen gereken yere yolun acık olsun

Adını kalbime aşkla kazımıştım boş ver aldırma belki bir gun silerimGuzel bir ruyayı gercek sanmıştım Seni sevdiğim icin ozur dilerim

Ağırdır sevmelerim her yurek taşıyamaz, buyuktur umutlarım her omuz kaldıramaz Her şeyi unuturda şu gonlum bir seni unutamaz

Ağlayışım terk edip gidisine değilBen; sensizken senden diye sensizi ligi de sevmiştimSen; seninle birlikte sensizliği de alıp gittin

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Duğumleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Guzel Gozlerinin Hasretindendir

Akılsız adam mutluluğu uzaklarda, Akıllı ise O'nu ayaklarını altında arar Seninle olmak varken;Sensiz kalmak, Yaşamak dururken olmek demektir…

Allahım beni oyle bir son bahar ayazında canımı al ki, sevdiğim mezarıma koyacak tek bir gul bile bulamasın

Almak istedim , ellerini alamadım Bakmak istedim, gozlerine bakamadım Sarmak istedim, kollarıma saramadım Gormek istedim, son defa goremedim cunku aramıza olum girdi

An gelir insan gulerken ağlarmış Gozyaşları sel olup kalbine akarmış Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış

Aramıza yollar, yabancı kollar,zor yıllar girdi,umitlerimi,saf sevinclerimi derken seni kaybettim Bir iki sozle bir kac şarkıyı, adaletsiz yargıyı Birde bu talihsiz yazgıyı kalbime kaydettim

Araya koskoca yıllar girse de kalbim seninle bu can seninle koskoca dağlar girse de araya ben seni unutmam unutamam ki ben sana kocaman bir can verdim sen bana sevgi durustluk verdin ben seni nasıl unuturum ki sen bana bir can bir sevgi verdin

Artık gunlerim gunlerden uzun gecelerim gecelerden yalnız seni sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her cileyi gordum hayatın her cilvesine alıştım yalnız senin yokluğuna alışamadım şimdi anlıyorum acıdan hasretten gozyaşından başka hic bir şey vermemişsin bana yıkılan hayallerime yok olan gecmişime kaybolan geleceğime Ağladım Ağladım cocuklar Gibi Ağladım

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dunya donmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım

Aşkımız su uzerine yazılan bir masaldı, goz kirpimi kısalığında kelebeğin omru uzunluğundaydı Kalbimizde bir omur boyu cekeceğimiz yaralar bıraktı

Aşkın bitmiş olsa da hic sevmesen de Beni cok aldattın hoş gormesem de Bir şeyler bulmuştum ben o sevginde Bekliyorum bir gun donersin diye

Ay doğarken bir soğudun arkasından,gul yuzunde sisli bir esintiyle,akşamın gocusune huzun serperek ve yağmurdan geceye perdeler cekerek beni duşun unutma

Ayrılığın resmini cizdim sarı odalara, yureğimi soğuttum zemheri ayazında Sonra uzun uzun ruzgarın guluşunu seyrettim caresizce Ve gecenin en koyulaştığı yerde olumu kucakladım masmavi yureğimle

Bak yine soldu guneş yine akşam oluyor omrumun kadehine sensiz bir gun doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni cok seviyorum

Bana bir gunun yirmi dort saat, bir saatin atmış dakika ve bir dakikanın atmış saniye olduğu oğretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu oğretilmedi Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim

Batık bir gemiymiş aşk limanında Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı caldı sonunda senden son dileğim unutma beni

Bekleyiş bir ozleyiş gonuldeki guzeli bir susleyiş bin bir hisle sevmeli neden o cok sevene unut bekleme derler oysa seven umitsiz olsa da bekler

Ben ne Aşklar yaşadım ne vedalar ettim,ne kızgın collerinde yurudum aşkın,Senin kor dudakların vız gelir Guzelim

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, Anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, Sığındığın limanlar unutturamaz beni, Ben senin yureğinde en buyuk FIRTINAYIM !

Ben sensiz gecen gunlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin Ama şunu unutmak bir tanem; bir gun sen de SEVECEKSİN !!!

Ben Sensizdim! akşamın yaklaştığı saatlerde kahrolursun gorme ağladığımı Başlayan duşu şafakla birlikte dağıtır ansızın her gun batımı

Beni sensiz bıraktığın gun geliyor aklıma , duşunuyorum da cok acı cekmiştim, ama şu anda daha da cok cekiyorum ama biliyorum ki sen bu acıya hicbir zaman değmedin beni hic bir zaman sevmedin sen sevsen de sevmesen de ben seni sevdim hep de oyle kalacak

Beni terk ettiğin gun, saclarından bir tel koparıp asacağım kendimi Beni terk ettiğin gun, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime

Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir Yıldızların bizim icin parladığını goremeyen gozlerimiz, gun gelir hayatımızdan kayan yıldızların gomulduğu maziye kilitlenir

Bir birimize soz vermiştik, Butun omur boyu ayrılmayacaktık, Yeminler etmiştik, Asla ayrılmayacaktık, Ama ne oldu Bir kış gunu, yıldızların bakışlarında, Ayrılığımızı soyledik

Bir ciceğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir ciceğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir ciceğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN

Bir daha goruşmemekti senin secimin Seni severken kaybetmek nicin Anlamsız bir ofkeyle doldu icin seni kırdım biliyorum bir hic icin Ayrılık nedenini hissediyorum Artık donuşu yok biliyorum Her gun seni duşunuyorum Ama artık sensiz yaşıyorum Neyse canım sen son değildin Ama bil ki son olabilirdin Boyle olmasını da sen istedin Beni zaten hic sevmedin

Bir eski dost gibi hatırla beniBir selam ver yeterUnutmuş olsan da eski gunleriAdımı ara sıra an yeter

Bir Gece Ay Bana Sordu neden Seni Ağlatan Bir Kızla Berabersin? Aya Baktım Ve Dedim ki Sen Hic Gokyuzunden Vazgecebilircisin

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini optuğum gundur, bir gun sebepsiz yaşlar suzulurse o guzel gozlerinden bil ki yokluğundan olduğum gundur

Bir gun hayatın tum guzelliklerinden vazgecip sessiz sedasız olume gitmek istersen yanıma gel de sana sensiz olmanın olum olduğunu gostereyim

Bir gun seni unutmak zorunda kalırsam aşkımın kucukluğune değil, caresizliğimin buyukluğune inan

Bir gun yağmura yakalanırsan benden kactığın gibi yağmurdan da kaccunku bulutların arkasında kaybolan aşkı icin ağlayan benim

Bir multecinin vatanı yada bir kolenin hurriyeti kadar uzak olsan da; sende hep gurbeti yaşasam da olsun: yeter ki beni yureğinden surgun etme

Bir omur boyu seninleyim desende istemem artıkcunku sen ruzgarın coşturduğu bir toz bulutusunBugun bana esersin yarın ellere

Bir ses beklemek senden Soluk beklemek Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım Hic bu kadar uzun susmadın sevdiğim Hic bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gozlerimi goturmeden yanında!

Bir sevgilim var uzakta Yuzunu goremediğim, sesini duyamadığım Bir sevgilim var uzakta Elini tutamadığım, sacına dokunamadığım Ama gun gelir sevgilim bana dunden yakın olur

Bir soluk kadar yakın yıldızlar kadar uzak derler sevgi icinuzanır yetişemezsin,yetişir dokunamazsın,dokunur vazgecemezsin vazgecer ama asla unutmazsın

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki,gozler dalıp giderken, yaralı bir serceye ağlayan bir buluttu belki de,belki bel kilerle dolu bir hayattı bu

Üst Alt