Son Konu

Ayrilmak istemiyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
slm arkadaslar ben bir kizi cok seviyorum ve oda beni cok seviyor lakin maalesef 2 hafta önce ayrildikayrilma sebebimiz huylarimiz uymuyormusbenim ondan istedigim 2 sey vardi giyimine uyarı etmesi denize bikiniyle girmemesiönce kabul etti,fakat sonra istemeyerek kabul ettigini sölede ve böyle mutsuz olacakmis
sonra abisiyle bulustum ayni seyleri onada dedim baya saygisiz davrandim,daha sonra 2 gün sonra özür diledim ama bir ise yaramadi iliskimize karsisimdi onun kafasi cok karisik bir yanda mantigi diger yanda duygulariama mantigi agir basiofakat beni hala cok seviyoronun icin ayrildifakat sonra anladimki onun icin herseye yapmaya hazirim her zaman kendisiyle konustum hatalarimi kabul ettigimi söyledim inanmiyor yalnızca evlenenesiye kadar öyle görünecegimi saniyor sonradan eski halime geri dönecekmisimonu cok seviyorum oda beni hala sevdigini biliyorum
ama 2 hafta önce benimle kontagi tamamen kesdi,bidahada konusmicani söyledi
aradan zaman gecti azıcık ben çaba ettim ve bir 4 gündür yeniden konusmaya basladikama bana ümitlenme diyor bidaha beraber olmicaz diyordün sonkez bulusalim dedi bana sarildi beni öptüsevdigini hala biliyorum fakat mantigiyla hareket ediyor duygulariyla degil ve tekrar en kisa zamanda kontagi kesecekmisfazla kontakta kalmak istemiyormus
bu kiz geri gelir mi??süprizlermi yapsam napsam nolur yardim edin??

dün gece msnde konusduk karsilikli göz yaslari döktük sonra hemencecik konuyu degistirmek istedi,beni kendinden sogutmak icin bana fena davranio istemiye istemiyefakat hala seviyormesela beraber telefonda uyudukben uyuma numarasi yaptimbana sesizce beni cok sevdigini söylediben duydum sonra hemencecik inkar etti

Üst Alt