Son Konu

Ayrilmamiz lazim....

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayrilmamiz lazim ayrılmamız lüzumlu ayrilmamiz lazim Ara Sıra oyle ara sıra boyle, ara sıra icten bazen suctan lakin egri lakin bugru, soylenir durur ayrilik esnasinda bazi sizi sozler, iste bu bazi sizi ayrilik sozlerinden bir demet yasemen) ayrilmaliyiz, sekerim benim bilmedigim bir besik kertmem varmis annem bugun soyledi gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim medeni medeni, havaya bir madeni para atalim yazi gelirse: tak sepeti koluna, tura gelirse: herkez kendi yoluna çağırmak, ayrilmak istiyorsun ha seslenmek en sonunda bana bunuda yapacaktın ha ulen yillarca etimden, sutumden, tenimden, yunumden oramdan, buramdan yararlandin be ve simdi beni kirli bir corap teki gibi kenara atiyorsun ha suç'arim len senin aazinin bütün ortasina dur kacma, tas yokmu tas lutfen ayrilmayalim hemencecik bizimki ask degil, aliskanlik birbirimizde bagimlilik yaratmadan, henuz alismis kudurmustan beter olmadan ayrisalim lutfen krize giriyorum hirsss bir fikrim var sevgilim bir sure ayrilalim birbirimizden birbirimizi ozlersek her tarafta birlesiriz sonra yine sikilirsak her yerde ayriliriz ayrilir ayrilir birlesiriz birlesir birlesir ayriliriz dahada olmadi essegin kicina su kaciririz aslinda seni dunyadaki herseyden cok seviyorum, biliyorsun ve fakat baban olacak adam: ben astronota kiz vermemdite tutturdu iste, bi defa ne yapalim, sende cümbür cemaat gibi, ne doktorlar, ne avukatlar, ne mühendisler bekle dur offfsıkıldım ya ben bu birliktelikten ben bundan böyle ikitelikler, ucluktelikler ve onlarin katlarinda almak istiyorum kusura bakma sevgilim ben imkansız asklar ıcın yaratilmisim ne kavusmayi bilirim ne de ayrilmayi ne yardan gecerim, ne serden ne emmeye gelirim ne gommeye olmuyor iste olmuyor ne yapsak birseyler eksik kaliyoronlarinki gibi olmuyor birlikte cok guzel gunler gecirdik en azindan anilarimiz var cilalı biliyorum anilar ellenmez, minciklanmaz, opulmez, yatilmaz fakat kem kum hayatimda baska biri oldugunuda nerden cikariyorsun sevgilim bu silifke yoresi folklor ekibinden bir arkadasim keza yuruyor hemde prova yapiyorduk ya kekligi duz ovada lutfen, anla beni sevgilim benim biraz yalnizliga ihtiyacim var harmoni, rahatlik batiyor bana ben illede aci, istirap istiyorum verdigimiz gecici rahatsizlik icin ozur dilerim, bu arada bilmem, farkindamisin hayatim iliskimizin uzun bir tatile ya da saglam bir kiralik katile ihtiyaci var lutfen aglamasil gozyaslarini bana azıcık vakit tani soyle yetmis seksen yil kadar iliskimizi gozden gecirmek istiyorum hazır, guzel bir iliskiydi ancak, gelecegimide dusunmek zorundayim dun gece hesapladimda sana harcadigim paralarla herhangi bir toplu ev koopertifine uye yazılsaydim, yedi tane site sahibi olmustum len inan bu ayriligin seninle bir ilgisi yok butun suc benim ne yapayım, uzun sureli ilişkilere gelemiyorum biliyorsun en uzun sureli ilişkim, dunya yuz metre atletizm rekoru suresi değin iste lutfen mübalağa dunyeda birincil ayrilan biz degilizki keza sen benımleyken, ben seninleyken kacirdigimiz guzel seyleri dusun dunyada böylece cok cesitli sekil ve ebatlarda cinsel organ varki off, yine yanildim seni mecnun kendimide leyla sanmistim lutfen ben senden ayrilmiyorum sadece kovulmadan bu iliskiden istifa ediyorum baksna, 2 kardes gibi olduk sana karsi hicbir sey hissetmiyorum ensestmiyiz, sapikmiyiz biz cozuselim nedenler senin olsun, bana sonuclari birak orgazmlarimizi yirt, mektuplari yak beni unut, tanistigimiz gunu insanin insana zulum gunu bildiri et benden nefret edilen şey et ve intikamini baskalrindan al gel, dostca ayrilalim ne sen benim erken bosaldigimi sonraki sevgililerine anlat ne de ben senin gec uyarilmandan bahsedeyim sonraki partnerlerime ayrilik dune kadar yalnızca bir kelimeydi benim icin bugun muazzam bir cumle yarin bir paragraf ertesi gun, belkide bir öykü olacak bu yilki sait faik abasi yanik hikaye odulunude bana verirler artik elveda sevgilim sana yeni hayatinda basarilar ve basagrilari dilerim herhangi bir sevismeye ihtiyac duyarsan, cekinmeden beni arayabilirsin varolan tum sevisme pozisyonlarii denedik birlikte tum canimli, cicimli sevgi sozlerini sarfettik ve nihayet iste, bizde birbirimizde bittik son sayfayida kapat git, ceryan yapmasin evlenerek bu iliskiyi donduracagimiza, ayrilarak iliskimize keske ve ukde batmış bir kurtaj yapalim diyorum ben hazır, senden ayrilmak kolayda ya birlikte paylastigimiz seyler ne olacak hazır, seni hatırlamamak kolayda ya bu sokaklar; parklar bahceler, sarkilar, filmler, kitaplar, anilar ayrıca biliyorsun, yurek denilen sey bir borek corek cesidi degil organ be organ icimizde hic keske ve ukde kalmasin sonra pisman olmayalim iyide len bu keske ve ukdeler de 3 omur doldurur be bende cok emegin var sevgilim hakkini helal et dunya durdukca, ben durdukca, duracaksin kalbimde lakin artik yalniz, duracaksin burda caav bella bir, iki, uc deyince kosalim bakalim birincil kim, kimden ayrilacak beni ,bana getir oyle git sevgius  

Üst Alt