Son Konu

Özür sözleri facebook

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Özür sözleri facebook 2019 yılına umarım özür dileyerek girmezsiniz kızlar Facebookta yada diğer yerde paylaşmak üzere sizlere özür mesajları sözleri veriyoruz Dilerseniz bunları sms olarakta gönderebilirsiniz 1549104241 1549104241 ozursozlerifacebook5c557475cc2e0gifozursozlerifacebook5c557475cc2e0gif ozursozlerifacebook5c557475cc2e0gif BU SMS ILE BIR DE OPUCUK YOLLUYORUM SANA OZURLERIMI KABUL EDIP, BENI AFFETMEN ICIN O KADAR DEGERLISIN KI BENIM ICIN, SENSIZ BIR YAŞAM DUSUNEMIYORUM BILIRSIN AFFETMEK GIBI BIR BASKA BUYUKLUK YOKTUR BEN DE BIR HATA YAPTIM VE AFFINA SIGINIYORUM AFFET LUTFEN BENI… BILIYORUM BUGUN SENI ISTEKSIZ OLARAK KIRDIM VE SONRA PISMANLIKLAR DENIZINDE KULAC ATIP DURDUM CARESIZCE… BILIYORUM GOZLERINDEN OKUDUM KIRGINLIGINI AFFET BENI NOLUR SEVDIGIM… OZURLERIMI KABUL ET SENI SEVIYORUM! YAPTIGIM ONCA HATADAN DAHA SONRA SENIN YUZUNE BAKACAK HALIM KALMADI LUTFEN BU MESAJLA BIRLIKTE GELEN SEVGIMI KABUL ET VE BENI AFFET… SANIRIM OZUR ISTEMEK ICIN COK GEC KALDIM AMA YINE DE SON DEFA SANSIMI SINAMAK ISTIYORUM: OZUR DILERIM! SENDEN OZUR ISTEMEK ICIN BANA BIR FIRSAT DAHA VERMENI ISTESEM NE DERSIN? BULUSMAK VE KONUSMAK ISTEGIMI SOYLESEM BANA BU SANSI TANIR MISIN? Şey Nasıl söylesem? Sözcük bulamıyorum Fazla şiddet biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak Ben çok üzgünüm olanlara Yani özür dilerim OZUR DILERIM SENI ARAMADIGIM ICIN OZUR DILERIM SENSIZ GITMEK ZORUNDA KALDIGIM ICIN… OZUR DILERIM SENI ORDA BEKLETTIGIM ICIN… YAPTIGIM HER YANLIS ICIN OZUR DILERIM SOZLERINDEN BELLI, KIRMISIM SENI BILMEDEN… BIR OPUCUK VERSEM, SARILSAM, OZUR DILESEM AFFEDER MISIN BENI? Senden özür arzu etmek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi söylesem bana bu şansı tanır mısın? BENIM ICIN COK ANLAMLISIN OYLE FAKAT SENIN BENDEKI YERIN BU SATIRLARI YAZMAMA SEBEP KABUL EDILEMEYECEK BIR SEYDI BELKI YAPTIGIM AMA SEN DE BILIYORSUN FAKAT HER INSAN HATA YAPAR SENDEN BENI AFFETMENI DILIYORUM KALBINDEKI YERIMI YITIRDIYSEM, BENI AFFETMENI BEKLEYEMEM LAKIN BAŞTAN DUSUNMEN ICIN AGLAYABILIRIM… Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan daha sonra böyle bir hatanın bitmiş etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim Saygılarımla? SANIRIM OZUR DILEMEK ICIN COK GEC KALDIM FAKAT YINE DE SON KEZ SANSIMI DENEMEK ISTIYORUM: OZUR DILERIM! YALNIZCA OZUR ARZU ETMEK ISTEMISTIM YAPAMADIM SACMA GURURUMA YENILDIM FAKAT SESSIZCE CEKIP GITMENE DE DAYANAMADIM BENI AFFET OLUR MU? COK UZGUNUM! SEY NASIL SOYLESEM? KELIME BULAMIYORUM COK ŞIDDET BILIYORUM… SOYLEMELIYIM ARTIK… SEY… DINLE BAK BEN COK UZGUNUM OLANLARA YANI OZUR DILERIM BILIYORUM KUSUR BENDE… YAPTIGIM AFFEDILECEK BIR SEY DEGIL! FAKAT GERÇI YALVARIYORUM SANA NOLUR BENI AFFET… Özür dilemenin bir yücelik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum! Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barışma mesajı! Bütün kırgınlıkları değil etsin ve sen özürlerimi kabul et diye Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle, diyor fakat: “Kırdım seni lakin inan çok üzgünüm Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yeniden eski gibi olmamız Seni seviyorum! UZUNTUMU ANLATACAK KELIME YOK OLANLAR ICIN GERCEKTEN COK UZGUNUM VE COK OZUR DILERIM ARKADAŞLIK BASIT KURULUR AMA DEVAM ETTIRMEK ZORDUR BUGUN KIRDIM SENI FAKAT INAN ISTEMEDEN OLDU BÖYLECE SENDEN COK, COK OZUR DILERIM Dostluk basit kurulur lakin devam ettirmek zordur Bugün kırdım seni Lakin inan gönülsüzce oldu bu nedenle senden fazla, fazla özür dilerim Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni lakin inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve tekrar eskisi gibi olmamız? Biliyorum kusur bende… Yaptigim affedilecek bir sey degil! Ama gerçi yalvariyorum sana nolur beni affet… Bu sms ile dahasi opucuk yolluyorum sana ozurlerimi kabul edip, beni affetmen icin… Sen pek degerlisin ancak benim icin, sensiz bir hayat dusunemiyorum sevgilim… Affet beni olur mu? Askim, her seyim!  

Üst Alt