Son Konu

Güzel Özür Sözleri kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Güzel Özür Sözleri kısa Özür Sözleri Hoş Özür Sözleri Kuşkusuz ki kırılan kalbin tamiri olmaz fakat şayet telafisi olur ve kırılmanın boyutuna tarafından de değişken Her ne olursa olsun, insan hatasını anlamalı ve o büyük erdemliği göstermeli ve özrünüde dilemelidir diyor ve sizlere en güzel özür sözlerini sunuyoruz Melek'ler 1549104460 1549104460 guzelozursozlerikisa5c557550e7a90guzelozursozlerikisa5c557550e7a90 guzelozursozlerikisa5c557550e7a90 Özür dilemenin bir yücelik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim ve seni de arayamadım… Üzgünüm canım Telafi edeceğime söz veriyorum! Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme gürültüsüz sedasiz gitmek istersen, yanima gel fakat sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın vefat oldugunu göstereyim… Ben senin adını ne sahilde ki kumlara yazdım, nede ormandaki ağaçlara kazdım Ben senin adını gece gündüz kalbimde yaşattımAŞKIM Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut Keza aşık ayrıca mantıklıysan kıskanırım seni ben Sen seni seveni göremeyecek dek körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için… Senin için yaptıklarımı yazmaya kalksam satırlar yetmez! Senin için düşündüklerimi anlatsam aklın almaz Bir kusur yüzünden böyle herşey bırakıp gidilmez güzelim… Dostluk kolay kurulur fakat devam ettirmek zordur Bugün kırdım seni Fakat inan isteksizce oldu böylece senden fazla, çok özür dilerim Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: ?Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve tekrar eskisi gibi olmamız? Biliyorum kusur bende… Yaptigim affedilecek bir sey degil! Lakin gerçi yalvariyorum sana nolur beni affet… Bu sms ile diğer taraftan opucuk yolluyorum sana ozurlerimi kabul edip, beni affetmen icin… Sen o kadar degerlisin ancak benim icin, sensiz bir yaşam dusunemiyorum sevgilim… Affet beni olur mu? Askim, her seyim! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana! Sil bitmiş yaşama şansım olsaydı eğer hatasız olmaya çalışmaz kuytu bırakırdım yüreğimi korkmazdım daha fazla riske girip sana aşık olmaktan!!! Seni ben yok gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!! Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,varlıklı adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üzerine gül koklamam gülüm seni koklamak olsada vefat sen buna degersin be gülüm Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir  

Üst Alt