Son Konu

Babalar gunu mesajları guzel kısa

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Babalar Gunu 19 Haziran tarihine denk gelmektedirBilgilihocam Net olarak Babalar Gunuyle ilgili en guzel sozler ve mesajları sizler icin sectikŞimdiden tum babaların gunu kutlu olsun

babalar gunu sozleri, babalar gunu icin mesajlar, babalar gunu mesajı

Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Babalar gunun kutlu olsun
imagesbabalargunumesajlariguzelkisa5ad94e9b6e80f
Benzemez hicbir şeye bu sevgi Ne şiir yeter anlatmaya, ne yurek yeter bunu sığdırmaya Babalar gunun kutlu olsun babam

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle

Huzur ve dert ortağım babalar gunun kutlu olsun
Canım babam! Varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi Seni seviyorum baba

Ailemin reisi, buyuk aşkım Babalar gunun kutlu olsun

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden operim sevgiler

Bugun başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var Babalar gunun kutlu olsun

Biricik babama sevgilerimle! Babalar gunun kutlu olsun

Her zaman yanımda olduğun icin teşekkur ederim sevgili babam

Canım babam! Seni cok seviyorum Babalar gunun kutlu olsun babacım

Evimizin guneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle Canım babacığım, sen bizim herşeyimizsin Babalar gunun kutlu olsun bir tanecik babacık

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hic bırakmamışsın Babalar gunun kutlu olsun

Evimizin yakışıklısı Babamız canımız bir tanemiz Bil ki seni hergun daha cok seviyoruz Varlığınla gurur duyuyoruz Sen bizim herşeyimizsin Babalar gunun kutlu olsun Ailen

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman uzerimde hissettiğim dun de bugun de yarın da hep yureğim kadar yakınımda olan babacığım seni cok seviyorum

imagesbabalargunumesajlariguzelkisa5ad94e9c86f86

Bana yaptığın dunyadaki en buyuk iyilik bana dunyanın en iyi orneği olmandır Babaların en iyisi, bu gun sadece senin Babalar gunun kutlu olsun

Senin gibi bir babaya sahip olduğum icin ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim Seni seviyorum canım babacım

Baba sevgisini koru O sevgiyi kesip atarsan, Tanrı da senin mutluluk ışığını sondurur Hz Muhammed (sav)

Babam olduğun icin mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın Babalar gunun kutlu olsun babacım

Sensiz bir babalar gunu geciriyorum ve inan bana, kendimi cok yalnız hissediyor, cok uzuluyor ve cok uşuyorum Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın Babalar gunun kutlu olsun baba

Evimizin guneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla Babacığım bir gunumde değil her gunumdesin Babalar gunun kutlu olsun

Babalar gunun kutlu olsun dunyanın en iyi babası

imagesbabalargunumesajlariguzelkisa5ad94e9da91b2

Sen olmadan ben asla varolamam baba Seni seviyorum Babalar gunun kutlu olsun canım babam

Aslan babam, babalar gunun kutlu olsun

Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Babalar gunun kutlu olsun

Kalbi sevgi dolu, sevecen, comert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli Bu vasıfların tumunu taşıyan tek erkek Ben ona baba diye sesleniyorum Benim icin dunyadaki en ozel erkek! Babalar gunun kutlu olsun canım babacım

Koklanacak gul, acılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gozlerinden esaret aldığım gunleri hep yaşamak isterim

Kollarından daha huzurlu, daha guvenli, yureğinden daha sıcak ulke yokmuş babacım Babalar gunun kutlu olsun

Bizim bugunlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hicbir zaman odeyemeyeceğimiz babamızın babalar gunu kutlu olsun

Sen dunyanın en iyi babasısın Seni cok seviyorum canım babam Babalar gunun kutlu olsun babacım

Bana ucabileceğim kanatlar verdiğin icin teşekkurler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın Benim icin ne kadar paha bicilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum Babalar gunun kutlu olsun

Sen guclu bir cınar gibisin Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dunyayı bile fethedebilirim Cunku bana hep guc veriyorsun Babalar gunun kutlu olsun

Bana guc verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu butun bunlar icin sana teşekkur edebilmem imkansız Fakat yine de deneyeceğim Teşekkur ederim baba Seni cok seviyorum

Uzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gulunun bilmeni istediği bir şey var Seni cok ama cok seviyorum Babalar gunun kutlu olsun

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım Babalar gunun kutlu olsun!

Üst Alt