Son Konu

Babalar Gunu Mesajları Komik

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Babalar Gunu Mesajları Komik

imagesbabalargunumesajlarikomik5ad92e69195de

Evimizin yakışıklısı Babamız canımız bir tanemiz Bil ki seni hergun daha cok seviyoruz Varlığınla gurur duyuyoruz Sen bizim herşeyimizsin Babalar gunun kutlu olsun Ailen

Babanın mirasını mı istiyorsun? Bilgisini oğren Onun parasını hemen harcayabilirsin Babalar gunun kutlu olsun canım babam

Prens olmam icin prensese ihtiyacım yok benim BABAM zaten KRALBabalar gunun kutlu olsun

imagesbabalargunumesajlarikomik5ad92e6a24e17

Sen guclu bir cınar gibisin Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dunyayı bile fethedebilirim Cunku bana hep guc verirsin Babalar gunun kutlu olsun

Canım babam! Varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi Seni seviyorum baba,babalar gunun kutlu olsun

Canım babam! Seni cok seviyorum Babalar gunun kutlu olsun babacım

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle

imagesbabalargunumesajlarikomik5ad92e6b2dccd

Huzur ve dert ortağım babalar gunun kutlu olsun

Canım babam! Varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi Seni seviyorum baba

Ailemin reisi, buyuk aşkım Babalar gunun kutlu olsun

Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden operim sevgiler

Bugun başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var Babalar gunun kutlu olsun

Biricik babama sevgilerimle! Babalar gunun kutlu olsun

Her zaman yanımda olduğun icin teşekkur ederim sevgili babam

imagesbabalargunumesajlarikomik5ad92e6c3cc89

Canım babam! Seni cok seviyorum Babalar gunun kutlu olsun babacım

Her zaman yanımda olduğun icin teşekkur ederim sevgili babam

Evimizin guneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla Babacığım bir gunumde değil her gunumdesin Babalar gunun kutlu olsun

Babalar gunun kutlu olsun dunyanın en iyi babası

Üst Alt