Son Konu

Babalar Günü mesajları, sözleri

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Babalar Günü mesajları, sözleri

Bir çocuğun ayrıca anne ayrıca de baba sevgisine muhtaç olduğunu, ikisininde olmazsa olmaz derecede önem taşıdığını en iyi bilenlerden biriyim sanırım Geçtiğimiz anneler gününün arkasından yakında olacak olan babalar günü insanın değer verdiklerinin bir arada olması gerektiğini hissettiriyor

Eğer babalar gününde babanıza uzaktaysanız ya da aldığınız hediyenin üstüne hoş ve manalı bir not yazmak istiyorsanız tam yerine geldiniz diyebilirim 2019 Babalar Günü mesajları, sözleri ile biricik babalarınıza hoş bir sürpriz yapma fırsatı sizi bekliyor

2019 Babalar Günü mesajları, sözleri

Ailemize iyi bir baba olduğun için teşekkür ederiz babacım Senin sevgin daima kalbimin bir köşesinde yaşayacak Babalar günün kutlu olsun…

Tek amacın bizi korumak ve adam gibi adam olarak geliştirmek oldu biliyorum Umarım beklentilerini nafile çıkarmadım İyiki varsın babacığım

Herkes baba olabilir fakat asla senin gibi şefkatli, koruyucu, sevgi doymuş bir baba olamaz Babalar günün kutlu olsun babacığım

Babanın kıymeti baba olunca daha iyi anlaşılıyormuş Senin dek iyi bir baba olabilirsem ne mutlu bana Babalar günün kutlu olsun babacığım

Her tökezlediğimde elimden tutan o güzel ellerinden sevgiyle ve saygıyla öpüyorum babacım Babalar günün kutlu olsun

Ağladığımda omuzunu uzattın, hatalarım olduğunda azimle savaştın, başarılarımda gururlandın ben ne büyük bir babaya sahibim bilemezsin Babalar günün kutlu olsun yakışıklım

Gözü Kara, korkusuz, istikrarlı, özverili, bilgili, iradeli, halden anlayan, yumuşak kalpli, iyi kalpli ve yakışıklı işte tümü sende toplanmış bunların Babalar günün kutlu olsun babam

Gece yatağımda huzurla uyuduğum her gece için sana milyonlarca öpücük borçluyum canım babacım Babalar günün kutlu olsun

Hayatın öğrettiklerinden daha fazla şey öğrettin bana dürüst olmayı, saygılı davranmayı, insanları sevmeyi, muhtaca destek etmeyi… İyiki varsın babacım babalar günün kutlu olsun…

Üzerime sabır tohumu takım sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var seni çok seviyorum babacım *

Üst Alt