Son Konu

Babaya doğum gunu mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Peygamber efendimiz, babanın sevgisini muhafaza et eğer o sevgi bağını koparırsan, Cenabı Hak da senin feyz ve saadet nurunu sondurur buyurmuştur Allah seni başımızdan eksik etmesin İyi ki doğdun babacığım

Her zaman soylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar cok sevdiğimi bildiğini Ve ben ne kadar karışık cumleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini Cunku o benim Babam Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Peygamber efendimiz anababanın gonullerini alan onlara guzel davrananlara mujdeler olsun

Dunyada omurlerinin bereketini gorenler anasının ve babasının rıza ve dualarını alanlardır İyi ki doğdun babaların babası Duaların bizden eksik olmasın

Bizim bugunlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hicbir zaman odeyemeyeceğimiz babamızın babalar gunu kutlu olsun

Baba sevgisini koru O sevgiyi kesip atarsan, Allah da senin mutluluk ışığını sondurur… Diye buyurmuştur peygamberimiz Hz Muhammed Seni cok ama cok seviyorum İyi ki doğdun…

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hic bırakmamışsın Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Canım babam iyi ki varsın sana cumleler yetmez seni seviyorum tek aşkımsın Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Cok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gununu kutlarım

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman uzerimde hissettiğim dun de bugun de yarın da hep yureğim kadar yakınımda olan babacığım seni cok seviyorum Benzemez hicbir şeye bu sevgi Ne şiir yeter anlatmaya, ne yurek yeter bunu sığdırmaya Doğum gunun kutlu olsun babacığım

images2019babayadogumgunumesajlari5ad1104971d55

Uzerime sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gulunun bilmeni istediği bir şey var seni cok seviyorum Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Hayatın tum guzelliklerini oğreten adam benim sevgili babam doğum gunun kutlu olsun

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz Bil ki seni her gun daha cok seviyoruz

Varlığınla gurur duyuyoruz Sen bizim her şeyimizsin Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle… Allah seni başımızdan eksik etmesin… Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam… Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Derdimi, neşemi, huznumu, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Babam olduğun icin mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım babacığım

Ailemin reisi, buyuk aşkım… Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Biricik babama sevgilerimle… Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Bana yaptığın dunyadaki en buyuk iyilik bana dunyanın en iyi orneği olmandır Babaların en iyisi, bu gun sadece senin Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak icin yaşıyorum Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Uzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gulunun bilmeni istediği bir şey var Seni cok ama cok seviyorum Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA derdim Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım Babam

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en guzel kelime senin adınmış Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Fedakarlık, sevgi, sabır ve guzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gun değil her gun cok seviyorum Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Evimizin guneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir gunumde değil her gunumdesin Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Kollarından daha huzurlu, daha guvenli, yureğinden daha sıcak ulke yokmuş babacım Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en guzel kokanına gullerin en guler yuzlusune babaların en sevgilisine Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Ateşin yaktığından, guneşin hareket ettiğinden, gerceğin bir yalan olduğundan şuphelen ama benim seni sevdiğimden asla şuphelenme babacığım Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Canım babam! Varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Babacığım; sabah yağan cığ kadar saf, akşam gun batımında ise ruzgar kadar cılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar ozelsin… Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Benzemez hicbir şeye bu sevgi… Ne şiir yeter anlatmaya, ne yurek yeter bunu sığdırmaya… Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Sevgili babacığım sen bizim gul kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni cok seviyoruz… Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum gunlerini kutlamayı nasip etsin Doğum gunun kutlu olsun

Dunyanın en yakışıklı babasına, seni cok seviyoruz, doğum gunun kutlu olsun…

Sen guclu bir cınar gibisin Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dunyayı bile fethedebilirim Cunku bana hep guc verirsin Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Bana yaptığın dunyadaki en buyuk iyilik bana dunyanın en iyi orneği olmandır Babaların en iyisi, bu gun sadece senin İyi ki varsın Doğum gunun kutlu olsun babacığım

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hic bırakmamışsın Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum gunun kutlu olsun

Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Doğum gunun kutlu olsun

Dunyanın en yakışıklı babasına, seni cok seviyoruz, doğum gunun kutlu olsun

Sevgili babacığım sen bizim gul kokulu şekerden tatlı canımızdan değerli biricik babamızsın seni cok seviyoruz Doğum gunun kutlu olsun

Gelinciklerin en sadesine, papatyaların en guzel kokanına, gullerin en guler yuzlusune, babaların en sevgilisine doğum gununu kutluyorum

Dunyadaki ciceklerin en guzeli guldur gullerin en guzeli ise sen doğum gunun kutlu olsun babacığım

Tatlı babacığıma sabah yağan ciğ kadar saf aksam gun batımında ise ruzgar kadar cılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar guzelsin Doğum gununu kutluyorum

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman uzerimde hissettiğim dun de bugun de yarın da hep yureğim kadar yakınımda olan babacığım seni cok seviyorum Birlikte nice yıllara Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım Canım babam, varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi… Seni cok seviyorum babacığım…

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Biricik babamsın Seni cok seviyorum Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Senin gibi bir babaya sahip olduğum icin ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim Seni seviyorum canım babacığım Bugun başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Kalbi sevgi dolu, sevecen, comert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli Bu vasıfların tumunu taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum Benim icin dunyadaki en ozel erkek! Doğum gunun kutlu olsun babacığım

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum baba Cunku aslında senin kucuk bir kopyanım Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden operim sevgiler Nice nice yaşlara İyi ki doğdun babacığım

Üst Alt