Son Konu

babalar gunu ne zaman kutlanır

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 babalar gunu ne zaman kutlanır

images2019babalargununezamankutlanir5ad10a81e33ba
Babalar gunu hem ulkemizde hem de dunyanın pek cok farklı ulkesinde her yıl kutlanan ozel bir gundur Haziran ayının 3 Pazar’ında kutlanan “Babalar Gunu 2019 yılında 21 Haziran’a denk geliyor

Babalar Gunu ilk olarak 19 Haziran 1910 tarihinde Amerika’da kutlanmıştır Ancak bu tarihte henuz resmi olarak kutlanmaya başlanmamış olan Babalar Gunu 1966 yılında resmiyet kazanmıştır 1972 yılında ise yasal olarak Amerikada resmi tatil ilan edilmiştir

Babalar Gunu ulkemizde her yıl Haziran ayının ucuncu Pazar’ında kutlanmaktadır Bu sene 21 Haziran tarihinde kutlayacağımız Babalar Gununde babanıza alacağınız hediyeler hakkında da kucuk ipucları verelim istiyoruz

Babanıza hediye olarak alacağınız hediye alternatifleri arasında; parfum, gomlek, ayakkabı, cuzdan, kalem seti, cakmak, elektronik album, evrak cantası gibi hediyeler dışında, uzerinde resminizin bulunduğu bir kupa, yaza hazırlık olması icin guzel bir guneş gozluğu, ailecek gidilecek bir tiyatro etkinliği, bir akşam yemeği de tercih edebilirsiniz

Babanız icin en ozel hediye sizin sectiğiniz hediye olacaktır Hediye paketinizin uzerine yazacağınız Babalar Gunu icin anlamlı bir soz arıyorsanız;

Canım babam! Varlığın hep yureğimi ısıttı, bana mutluluk ve guven verdi Seni seviyorum iyiki varsın, Babalar gunun kutlu olsun

Derdimi, neşemi, huznumu, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım Babalar gunun kutlu olsun!

Evimizin guneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla… Babacığım bir gunumde değil her gunumdesin Babalar gunun kutlu olsun

Fedakarlık, sevgi, sabır ve guzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gun değil her gun cok seviyorum Babalar gunun kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın Biricik babamsın Seni cok seviyorum Hayatın anlamı ve tum guzelliklerini oğreten adam, benim sevgili babam Babalar gunun kutlu olsun

Senin gibi bir babaya sahip olduğum icin ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim

Seni seviyorum canım babacığım bugun başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var Babalar gunun kutlu olsun

Üst Alt