Son Konu

bana bağımlı mı?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben bir bayanım şu anda benim konum şu dün akşam sevglimin isteğiyle ayrıldık daha öncede ayrılmak istemişti fazla kere ben istememiştim sevdiğim içinbu sefer kararlı olduğunu görür görmez bende tmm dedim ayrıldıkfakat nası diyim ayrıldıktan sonradan kendimi fena hissettm fakat o kadar da kötü hissetmedim çünkü işte kesintisiz bi erkek sana baktımı konuştu mu tarzında sorular soruyo bi yere bu arada müsade istemem gerkiyo telefonu mutlaka duymam gerekiyo müsait olmasam bile açıp teli dinletmem gerekiyo vs uzaktayız giderken arada şehirler varbizim bölünme noktamız iplerin kopma noktası:erkek arkadaşım beni özlemiş gecenin ikisi üçü gibi arıyo bende meşguldüm açamadım tekrar tekrar aradı annem bunu duydu beni bi payladı bide ben teli açmayınca ev telini de çaldırınca annem çıkdırdı bundan böyle nerdeyse dövecek beni bende kendisine dedim ben sana daha öncede söylemştim annem kızıyo arama diye niye arıyosun diye dedi ancak bana annem böyle davransaydı bile sana söylemezdim konuşmaya devam ederdim bana sevdiğini göstermiyon diyo beni ailenin sınırları kapsamında seviyosun diyo dedim oysa sen beni sevsen beni düşünsen aşkım üzülmesin diye benden yapamıyacağım şeyleri istemezsin falan tartıştık telefon açtı bitti dedi vedalaştık kapattıkdaha sonra ben gece tel kapayıp yattım ertesi gün benim tel kapalı konut telini aradı annem çıktı bir sürü de gece çaldırmış evi annem deli olmuşerkek arkadaşım : ben düşündüm böyle hiç bişey besbelli yokken 6 takvim ilişkiyi son vermek şe ref siz lik gibi geldi bana dedidaha sonra barıştık ama onun şartlarını biraz daha yumuşatım fakat daha sonra ailemin istemiyeceği hiç bişey yapmamı istemiyeceğini aileme aleyhinde son derece saygılı efendi olması gerktiğini anlattımzaten ailemn stemiyeceği şeyleri sırf erkek arkadaşım istiyo diye yapmıyodum fakat olabildiğince sınırları zorluyo giderken ayrıldığımız akşam hastane kaldırmışlar ve sabaha değin uyumamış okula da gitmemişsizce beni doğrusu seviyo mu yoksa bana bağımlı mı?

Üst Alt