Son Konu

bana yardım edin ne olur...ailesi beni istemiyo

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bana yardım edin ne olurailesi beni istemiyo mrh Arkadaşlar ben nerden başlıycağımı bilemiyorum pek güç durumdayım ancak ne olur bana yardım edinarkadaşlar ben özel bi hastanenin muhasebe bölümünde çalışıyorumhastAnenin sahibinin oğlunu seviyorum iki yıldır beraberizo benim birincil gözağrım ilk aşkım herşeyim öyle çoooook seviyorum ama onu bugün bütün 216 günlük askertüm hastane biliyor herkes konuşuyor o kadar çok yıprandım ancak lakin ben onun için herşeye katlanıyorumbeni kesintisiz istemeye geliyolar öyle zorlama durumdayım ancak aileme karşı o asker ben burda tek başıma mücadele etmeye çalışıyorumen çok beni yıkan şeyde ailesinin beni istemeyişi annesi de babası da istemiyomuş asla olmaz diyolarmış bana o kadar söylüyone suçum ne günahım var benim onun ailesi çok ayrı hoşuna gitmek çok ayıpmış onlarda ailesinden hiç kimse sevdiğini almamış babaları karar verip seçicek onlarda alıcaknasıl birşey bu allahım babası ben seçicem o kız asla olmaz demiş neden allahım niçin çok korkuyorum ailesine aleyhinde olamaz başkasını ona alırlar diye ozaman ölsem daha iyi benim içinkonuştuğumuzda daima söylüyorum bunaldım artık diyo kesintisiz seninle ve ailemle tartışmaktankabul etmiyolar ailemle tartışmaktan bıktım babama karşı duramam ben diyobenim ne suçum var diyorum bu durumu hakediyomuyum hayır diyo sen haketmiyosun benim ailem böyle diyohiç bi yanlışım hiç bi hatam değil onu seviyorum ilkgözağrım o benim okulumdan işimden bile vazgeçmeye hazırım ben allahtan tek dileğim tek isteğim o benim ne olur allahım sen beni bu halde yarım vazgeçme yalnızca onu istiyorum herşeye razıyım benannem onu onaylamıyo fazla uğraştı ama artık anladı vazgeçmemin imkansız olduğunu seni haketmiyo oda senin gibi olsaydı başkaları görücü olarak gelemezdi sana diyoona konuyu açtığımda bunaldım bundan böyle diyo fakat diğer çarem yok kesintisiz başkalarının evime gelmesi beni öldürüyo birincil ve son olsun istiyorum kavuşmak istiyorum bundan böyle herşeyim o benimonsuz öyle bunaldım pek çok özledim oysa onu bi ömür beklerim ben onu fakat ailesi beni çok korkutuyo muhakkak olmaz diyolarmış fazla kuvvet durumdayım napmalıyım ben allah hepinizden razı olsun ne olur bana dua edin yorumlarınız için şimdiden hepinize teşekkür ederim  

Üst Alt