Son Konu

Başarılı Analist, Ethereum’da 3.600 ve 10.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
df5f61020e0d1954bfa79e29fec31f415024240823373dba2501f1f5ee5fefb4.jpg

Dünyaca ünlü kripto stratejisti ve trader Scott Melker, Ethereum fiyatı için tahminlerini paylaştı. Analist, Ethereum’un hızlı bir yükselişi ateşleyeceğine ve 2021 sona ermeden önce en yüksek beklentileri bile aşacağına inandığını söylüyor.

Scott Melker: Biraz muhafazakar olduğuna inandığım 3.600 dolarlık hedefim var!

Yeni bir videoda Scott Melker, Ethereum’un (ETH/USD) aylarca konsolidasyon kaldıktan sonra yükseliş eğilimine girdiğini söylüyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen gün söylediğim gibi, aslında biraz muhafazakar olduğuna inandığım 3.600 dolarlık hedefi önümüzdeki zamanlar için gösterdim. O hedefi nasıl yakaladım? Burada devasa bir boğa flaması var… Boğa flamasının hedefini yakalamak için bayrak direğini ölçüyorsunuz, tüm bu hareket bu ve bunu kırılmadan zirveye doğru tahmin ediyorsunuz.
ethereum-defi-shutterstock_1065873410-scaled-1.jpg
Scott Melker: Ethereum fiyatı yıl sonuna kadar 10.000 dolara bile çıkabilir

Scott Melker Ethereum’un ilk hedefinden çok daha yükseğe çıkabileceğine inandığını vurguluyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu hareketin hedefi 3.600 dolar ama dediğim gibi çok daha yükseğe çıkabileceğini düşünüyorum ve inanıyorum ki ağ etkisi ve genel yükselişin bir sonucu olarak, yıl sonuna kadar 10.000 dolara bile çıkabilir… Bunun delice olduğunu düşünüyorum. Buradan basit bir 5x. Bitcoin’in bir yılda bunun birçok katını yaptığını gördük.
Optimized-nick-chong-0bO235Rhqec-unsplash-scaled-1.jpg
Scott Melker: ETH/BTC’nin de çok ileri gideceğini düşünüyorum

Kripto etkileyicisi, ay boyunca süren düşüş trendini sona erdirmeyi başardığını söylediği ETH/BTC’ye de bakıyor. Scott Melker konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şubat ayından beri sürekli düşüş trendi yaşadık. Burada bir düşük (0.29), bu azalan dirence neden olan güzel bir sıçrama ve ardından yükselen bir SFP (salınım başarısızlık modeli), önceki düşük seviyenin altında bir fitil, bir ton likidite buluyor, bu çizgiyi kırıyor ve şimdi istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Teknik olarak, Ethereum‘un Şubat ayından itibaren 0,046 civarında bu hareketin en yüksek seviyelerine geri döndüğünü görmeliyiz. Şu anda sadece 0,033’teyiz, bu oldukça büyük bir hamle olur. Ancak çok daha ileri gidebileceğini düşünüyorum.

Üst Alt