Son Konu

Bayanların Cevapları :)

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
31
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bayanların Cevapları Bayanların Cevapları Ne değin güzelsiniz Biliyorum Onun için bu yaşta evliyim Pardon yenge mekan haydarpaşa pardon saati sorablir miyim? şurda kocaman yazıo göremiyo musun? Adam kızın oturduğu masaya yaklaşır yandaki manâsız sandalyeyi miktar ve dil dili sürçmek suretiyle Manâsız musunuz Hayır arkayı beşledik gör müyon mu Ben sandalye için sormuştum Ben sizi yanlız bırakayım o zaman tanışmak isteyen erkek kızın masasında birşey arar gibi yapar kültablasını kaldırır altına bakar vs aranır da aranır sonunda kız dayanamaz ve sorar ne arıyorsunuz siz sizinle tanışmak için hoş bir arıyordum, lakin bulamadım bunun üzerine benim aaaaayy çok tatlısınnnmı demem gerekiyo eeööö e tabi olabilir defol!! Daha önce tanışmış mıydık yavrum Sanmam hayvanat bahçesine gitmeyi sevmem Hönk Pardon tanışabilir miyiz? Sebep? eeöö eee güzelsiniz desem bu benim sorunum desem? pardon abla Tanrım Sizi daha önce tanımalıydım Ben pek zaman kaybını göze alamazdım Nasıl??? Naş diyorum kısa ve öz yalnızmıyız? Sorduğun soruyla çelişme nası keza çoğul keza yalnız olamayız dimi fakat öhmm pardon ne o bayım akıllı mi geldim? Ilk görüşte aşka inanır mısınız İnanmıyosanız çıkıp bi daha gelicem de ay yesinler sempatik şey ehehe dövecem fakat bak Merhaba nasılsın ??? Şaşırdın mı ??? Ben Varol Yokol!!! Kız köpek gezdirmektedir; ehhehe ne sevimli şey Isırır mı Parcalar bile Ne hoş gözleriniz var Lens onlar eööe olsun yine de güzel ha ardına kadar zorlucam şansımı diyosun sizi birine benzetiyor gibiyim? siyah kuşak var bende başlıca ben seni benzetebilirim kabalığımı maruz görün bu kadar hoş olmayı nasıl başarıyorsunuz? makyaj hayır hayır bu cenabı allahın bir güzelliği olmalı bilemiyorum allahla işim olmaz ??! kaçar pardon bayan bişey sorabilirmiyim ? tabii bu ne güzellik ?? hangisi pardon saatiniz var mı acaba? yok maalesef bende var iyi güle güle kullan pardon saatiniz var mi acaba? yok, maalesef aliriz? yemezler merhaba, saat var mı ne? saat diyorum eee kaç olmuş acaba ne oldu randevun mu var yoo o halde niye soruyorsun merak ettim de bi git be!! Pardon isminizi öğrenebilir miyim Naapcan Kalbime kazıycam, kimse unutturamasın diye Ha fazla romantiğim diyosun Evet Peki embesilliğini gizleyebilecek bi özelliğin var mı Pardon tanışabilir miyiz 2 soru sorcam bilirsen tanışırız 1Cumhurbaşkanımızın adı Erdoğan daaaaat 2 ekmek kaç YTL YTL mi o ne daaaaaaaaat hadi canım hadi seni televoledeki mankenler paklar Sigaran ve sen ölesine birbirine benzionuz ancak Fakat onu ben yaktım, beni de sen Allala enkaz Bence de sen ve sigaram benziyosunuz İkinizi de ayağımın aşağı ezebilirim Upss bayaannn gülüşünüz ne kadar tatlı babanız şekerci mi? hayır semerci senin gibi eşeklere semer dikiyoo Uslanmazcom  

Üst Alt