Son Konu

benden hoşlanan birey göre reddedildim????

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
herkese merhaba evet daha öncesinde nasıl tanıştığımıza dair bir yazı paylaşmıştım, uzun süredir flört döneminde olduğum çocuk ona bir adım atacakken seni hala seviyorum lakin bu böyle gitmez sana olan hislerim biz arkadaş kaldıkça değişmiyor devam ediyor buna devam edemeyeceğimdiyerek iletişimi kesti durumu ben azıcık bu ışık halkası getirdim lakin ne yapmam gerek bilmiyorum merak edenler için bi önceki konu da ne yazdığımı kopyalıyorum aşağıya olayları adamakıllı bir öğrenip bana fikir verebilirsinizzzzzzzz

Selamlama dostlar uzun bi hikaye aslinda lakin simdi size ozetlemeye calisicam bundan 23 yıl once lise 3 de herkesin yeni oldugu bi sinifa dusmustum iki uc kisi birbirini taniyo sadece neyse o sekilde sinif ortami tanistik bu cocukla lakin aramizda bi kac ay sohbet falan olmadi yilbasi cekilisinde o bana cikmisti ben de yilbasi temali bir hediye aldim falan onlar sonrasinda arada bi muhabbet etmeye basladik ama sadece sinifta gel zaman git zaman o yıl bitti yazin mesajlasiyorduk da ama kanka gibiyizde degil gibi de cok asiri cekingen davraniyo lakin sohbeti böylece guzel oysa fikirleri falan bütün uyusuyo derken lise son olduk ben sube degistirmistim her gun gorusmuyoruz lakin araliklarla konusuyoruz bi iki kahve falan icmeye gidiyoruz bi gun bulustuktan sonra eve birakti cok uzun bir mesajla beni sevdigini soyledi ben o vakit arkadas kalalim dedim detaylara girmiyorum guzel seyler yazmisti daha sonra bi ay falan konusmadik fakat herseyi cok iyi karsiladi bu olayi unutalim seni kaybetmek istemiyorum dedi bende ok dedim bi kac hafta daha sonra bulustuk bana bi armağan verdi gecen sene yilbasi cekilisinden sonradan yurtdisina cikmisti ordan almis ama o süre verememis detaylari atliyorum cidden derken lise bitti yazin sohbetimiz yine basladi bu sene oldu iste ekim gibi yeni bir sayfa acalim ben seni seviyorum dedi ben yine hayir dedim fakat bence mantikli sebeblerim var olaylar boyle gelismedi konusmayi kesmedik lakin su siralar baya azaldi bi kac defa bulustuk, gecen haftalarda konusmamiz azalinca ben yazdim cunku konusmak istedigimi farkettim bu alaka vs icin degil dedigim gibi detaylari atladim ona ragmen cok uzun oldu gercekten cok iyi bir insan beni anliyor fikirleri vs bana saygi gosteriyor ve beni sevdigini soyluyor ancak ben ne yapicam bilmiyorum hep aklimda inkar etsemde boyle iliskiler konusunda hic uzman degilimdir daima onun cok cekingen oldugunu dusundum ama onca adim atti bi tavsiyeye ihtiyacim var

Üst Alt