Son Konu

Benimle evlenirmisim?

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
32
Credits
-6,413
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Benimle evlenirmisim? ya evlenirim tatlım fakat bu dünyaya çocuk getirmek istemiyorumanlıyosun dimii yani hava kirliliği, ozon deliği, kuş gribi vs vs benimle evlenir misin ? ya bi cüzdanın ne önemi var tatlımbi sürü formalite çıkarcan hemengeçinioduk paşa paşa ne hoş benimle evlenir misin? yahu yemek yerken konusmasana, ne ayip benimle evlenir misin? olur lakin boşancaz sonra, uyar mı sana? benimle evlenir misin bebeim? suraya adini adresini telefon numarani aylik gelirini yaz, ben sana donerim kuşkusuz şiddet günlerimiz olacak, birimizden biri bir gün kacip gitmek isteyecek, defalarca çok mutlu olacagimizi, hiç kavga etmeyecegimizi de garanti edemem sana fakat su anda sana bunu söylemezsem geri kalan ömrümde çok pişman olacağımdan eminim evlen benimle runaway bride tripleriyle kandıramazsın beni naci pretty womani dene bi de istersen lakin yemezler benimle evlenmeni istiyorum olmayacak duaya amin denmez hani bundan daha sonra hep birlikte olsakevlensek aramak istiyorum yani? aman benden uzakta allaha yakın ol canım seni evimin kadını yapmak istiyorum bakalım ben o iğrenç evinde seninle birlikte yaşamak istiyo muyum benimle evlenir misin? bu nerden çıktı hemen be! benimle evlenir , soguk evimi isitir misin? elektrikli battaniyeler yan dukkanda anam ikimiz beraber çok mutlu olabiliriz hayri kalan ömrümüzü birlikte geçirmeye ne dersin? kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar seninle evlenmek istiyorum? yavaş iste! benimle evlenir misin? bi bana bak, daha sonra git aynaya bak, daha sonra bu soruyu baştan düşün! ben seninle evlensem çok mutlu olurum biliyorum evlenelim mi bi ara? bana şahsi problemlerinle gelme lütfen  

Üst Alt