Son Konu

Beren Saat'in Eşi Kenan Doğulu'nun Doğum Gününü Kutladığı Romantik Paylaşımı Yine Kafaları Yaktı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2263ea32040368cae4399fcf64be25a5d5bbf8d8.jpg

Uçakta bir şeyler yaşanmış, belli!

Masalsı bir düğünle dünyaevine girdiklerinden beri daima gündem olan Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti, şu sıralar ikinci baharlarını yaşıyor diyebiliriz.

Ortalarının uzun müddet bozuk olması, ha boşandılar-ha boşanacaklar haberlerinin arkası gerisinin kesilmemesi ve toplumsal medyada yapılan imalı paylaşımların akabinde şu orta oldukça memnunlar; aman nazar değmesin!

Denetimli olağanlaşma sürecinin başlamasıyla kendilerini Bodrum'un serin sularına atan çift, tatillerinin tadını keyifle çıkarıyorlar.

Beren Saat'i uzun vakittir bu kadar keyifli ve gülerken görmemiştik, maşallah gerçekten!  

Meselelerini aşmış olmaları fanlarını da memnun etti diyebiliriz!

Beren Saat'i biliyorsunuz; toplumsal medya paylaşımlarıyla biraz başları yakmayı seviyor kendisi. N'apalım biz de onu o denli kabullendik, o denli sevdik!

İşte bugün de eşi Kenan Doğulu'nun erdemine bir paylaşım yapmış canımız Beren Saat. Altını da asla bizi şaşırtmayan şeylerle doldurmuş yine!

İşte o yazdıkları:

Seranatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor, yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mi? Plajda yalınayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Balayına Burning Man’e gidelim mi? En büyük roller coastera da binsek mi? Göl kenarında bir şenlik var sanki? İstanbul’a uçaklar inmiyormuş jazz şenliğine mi gitsek? Bu gece burda çadırda mi kalsak? Albüm mü yapsak? Ben seni bana hayır demeyişlerin icin sevdim en çok, düzgün ki doğdun @kenandogulu 

Çokça da fotoğraflarını paylaşmış sağ olsun...

Görmediğimiz hallerini de görmüş olduk!

Lakin aklımıza en çok bu yazdıklarından "Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor, yaramazlık yapalım mı?" sorusu takıldı...

Sizce ne demek istemiş olabilir? Uçakta bir şeyler mi döndü yoksa?

Neyse... Kıssadan pay... Yeniden paylaşımıyla gündem oldu anlayacağınız!

Bu ortada bu fotoğrafları hakikaten çok hoş değil mi ya?

Yeterli ki doğdun sevgili Kenan Doğulu!

Sen olmasan o hoş müzikleri kim yapardı?

Üst Alt