Son Konu

Beyonce'un itirafı: Düşük yaptığımda hayatım değişti!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
beyonceun_haberi_yalan_cikti_yilin_konseri_olmayacak_1576142275_6804.jpg

Dünyaca ünlü müzikçi Beyonce, hayatına ve kariyeri dair çapıcı açıklamalarda bulundu. Amerikalı müzikçi Beyonce, evlat sahibi olmadan evvel yaptığı düşüğün hayatını ne denli değiştirdiğini de açıklık getirdi.

Beyonce, Blue Ivy'yi doğurmadan evvel yaptığı düşükten sonra yaşadığı duygusal ruh halini Elle Mecmuasına anlattı.

4gh2b_1576142520_3959.jpg

3 evlat sahibi olmadan evvel yaşadığı talihsiz düşük vukuatına ait olarak Beyonce,"Hayat, gereksinim duyduğumu bilmediğim dersleri bana öğretmeye başladığında daha derin bir meali aramaya başladım. Aslında tüm acıların ve kayıpların bir armağan olduğunu öğrendim" biçiminde konuştu ve ekledi: "Düşük yapmak, diğerinin validesi olmadan evvel kendime analık yapmak zorunda olduğumu öğretti. Daha sonra Blue geldi ve emel arayışım çok daha derin oldu" dedi.

MJeCI_1576142669_5018.jpg

Yaşadıklarından sonra muvaffakiyetin kendisine farklı göründüğünü ve artık müzikçilerin liste sıralamasına ve armağanlara odaklanmadığını belirten Beyonce, "Eğer 15 yıl evvel biri bana vücudumun bu kadar değişim ve dalgalanmalardan geçeceğini; daha kadınsı, kıvrımlarımla daha inançta hissedeceğimi söyleseydi inanmazdım. Evlatlar ve olgunluk bana fizikî görünüşümün ötesinde kendime paha vermeye öğretti ve sahiden hayatın hangi aşamasında olursam olayım, ziyadesiyle ehil olduğumu anlamamı sağladı" diye konuşan Beyonce, diğerlerinin yaptıklarını eleştirmek alanına daha çok insanın kendi içindeki sıklığı keşfetmeye odaklanmasını diliyorum"halinde hislerini lisana getirdi.

HABERLER ASILSIZ ÇIKTI!

Amerika basını Beyonce'un bu konser ile tarih yazacağı tabirlerini kullanmıştı. Beyonce'un ilk Las Vegas Residency konseri ile alakalı “şehrin en yüksek karını elde eden şarkıcısı” unvanını alacağı konuşulmuştu. Haberler asılsız çıktı. Başarılı müzikçinin sözcüsü Variety’ye yaptığı açıklamada, Beyonce’nin Las Vegas Residency konseri hazırlığının olmadığını açığa kavuşturdu.

FV9cI_1575875554_9582.jpg

BEYONCE'UN PEDERI KIZININ MUVAFFAKIYETINI TEN RENGİNE BAĞLADI!

67 yaşındaki Amerikalı iş adamı Mathew Knowles, kızı Beyonce'un başarısı hakkında katıldığı bir radyo programında açıklama yaptı. Knowles, müzik yerküresinde yapılan ayrımcılığı ve kişilerin ten rengiyle bile bir çok talihi kaçırabileceği tahlilinde bulundu. Kızı Beyonce'un muvaffakiyetinin kendi üzere koyu tenli olmamasından ötürü olduğunu söyledi.

Dzm3B_1561106118_4283.JPG

Beyonce'un pederi Knowles, “Müzik sanayisinde hala ayrımcılık var. Programcılar hoşluk imajıyla çok ilgililer. Whitney Houston’ın fotoğraflarına baktığınızda renginin ne kadar açıldığını görürsünüz. Renkli olmakla ilgili algı bu türlü. Ne kadar açık renkliyseniz o kadar güzel; siyah beşerler için bile böyle" kelamlarıyla hislerine açıklık getirdi.

wxRNF_1561106181_1819.jpg

Knowles'in ten rengi ile bir farklı açıklaması ise,“Kızım daha koyu tenli olsaydı bu kadar başarılı olamazdı. Rengi muvaffakiyetini etkilerdi” halinde oldu.

Üst Alt