Son Konu

bi halt yedim galiba bilmiyorum bu kizdan ayrilmam lüzum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Herkese meraba ben berke 19 yaşındayım liseden daha sonra garsonluk yapmaya başladım askere kadarda devam etmeyi düşünüyorum
Neyse kendimden yeteri dek bahsettim
Konuya gelirsek
İki hafta önce calistigim yere bi aile geldi anne baba kız
Kız ama ne kız, içeri girdiğinde tüm gözler buna çevrildi Alımlılık olarak cisim olarak yerli yerinde bi bayan! İsmi buse (daha sonra öğrendim bağlı) neyse masayla ben ilgilendim siparislerini verdim ama dikkatimi çeken şey kızın fazla geniş birisi olduğu oldu anne babaya hiç hürmet değil ikide bir yerinden kalkıp biyere gidip gelmeler falan yani amacı insanlara kendisini göstermek gibi bişey bu vesileyle sürekli gözgöze geliyoruz müşterek selamlasma tebessum derken bunlar kalkarken buseye kağıda yazip numarami verdim 10 dk daha sonra msj attı tanıştık fln uzatmayalım bi hafta sonradan bulusma ayarladik lakin bulusmanin aksami benim ayarladigim abes eve gidecez bunu o soyledi hatta yani eve ben atmadim kızı akşam varsayım ettiginiz durum oldu fakat pozitif! ileriye gidilmeden Yani benim kafamdaki uzun süreli bir ilişki değildi tek gecelikti oylede oldu iki tarafta mutlu pisman yok fakat bu ilişki bitmiyor arkasından bişey çıkacak diye korkmuyorum değil kendimden soğutmaya çalışıyorum azarliyorum sebepsiz yere kavga cikartiyorum herşeyi olumlu karsiliyo daha fazla baglaniyo suan keşke diyorum ama iş işten geçti bu yaşta kendimi tutuşmak istemiyorum bi fikir verin bana buse 20 yaşında sırası gelmişken benden bi yaş büyük

Üst Alt